pátek 28. duben 2017 0:00

Spicymama & Sweetmama slavnostně otevřeny v Centru Chodov v Praze

Pod názvy Spicymama a Sweetmama se představují dva podniky, ve kterých si můžete dopřát pochoutky, které potěší všechny vaše chuťové buňky. Jedná se o restauraci s pikantními pokrmy, inspirovanými chutěmi z různých koutů světa - Spicymama a vynikající cukrárnu v americkém stylu - Sweetmama.

Jejich slavnostní otevření proběhlo 25. dubna v OC Chodov za účasti Moniky Leové a Gabriely Laškové – známých moderátorek a modelek, České Miss 2016 Andrei Bezděkové a dalších VIP osobností.

 

Patronka obou projektů Monika Leová prozradila, že majiteli jsou mladí manželé, kteří na svých cestách po světě zkoušejí nejrůznější kuchyně a ve své restauraci s cukrárnou chtějí představit to nejlepší, co na svých cestách ochutnali. Hlavně si zamilovali asijská jídla a americké moučníky typu cheesecaků.

 

Cheesecaky z čerstvého sýra můžete ochutnat v cukrárně Sweetmama v nejrůznějších variacích a také rozličné donuty, palačinky, klasické americké shaky a dortíky, jaké si jen budete přát. Ovšem největším hitem Sweetmamy jsou Bubble Waffle pečené na speciálním vaflovači a plněné ovocem, šlehačkou, karamelem, čokoládou i dalšími dobrotami.

 

Spicymama se zaměřuje na fusion street food - jednoduchá a rychlá jídla připravená v kombinaci světových chutí s moderní evropskou gastronomií. Inspiruje se hlavně asijskou kuchyní, ale nechybí zde ani hamburgery a další kulinářské bestsellery. Důležité je, že při přípravě nejsou používány žádné konzervanty, zvýrazňovače chuti ani žádná "Éčka". Všechna jídla jsou z čerstvých surovin, ochucená bylinkami a kořením z celého světa.

 

Takže až se budete chtít dobře a zdravě najíst a „zahřešit“ si na něčem výborném sladkém, zajděte do

Spicymamy & Sweetmamy. Naleznete je v nové restaurační zóně Centra Chodov, pobočka je i na Černém Mostě