pátek 26. září 2014 0:00

Užijte si krásy Krkonoš stylově

Dovolená u moře spojená s tropickými vedry není váš šálek kávy? Nebo chcete jenom na pár dní utéct z rozpáleného města do přírody, nejlépe na hory? Oceníte příjemné místo, kde se budete cítit dobře a zároveň požadujete širokou nabídku služeb a kvalitní servis? Pak zkuste jeden hotel Hotel Grand v nejznámějších krkonošském středisku - Špindlerově Mlýně.

Grand 

Dovolená u moře spojená s tropickými vedry není váš šálek kávy? Nebo chcete jenom na pár dní utéct z rozpáleného města do přírody, nejlépe na hory? Oceníte příjemné místo, kde se budete cítit dobře a zároveň požadujete širokou nabídku služeb a kvalitní servis? Pak zkuste hotel Hotel Grand v nejznámějších krkonošském středisku - Špindlerově Mlýně.

Nejpopulárnější české lyžařské středisko

Špindlu se přezdívá český Aspen a láká návštěvníky nejen v zimě, ale také na podzim. Důvodem jsou nejen bohaté možnosti turistických výletů, kde i pohodlnější jedinci mohou překonat kopce tím, že je na vrcholek vyveze lanovka a pak se pohybovat jenom dolů, tak i bohatý servis města. V žádném jiném českém horském středisku nenarazíte na tolik kvalitních restaurací a kaváren s nadstandardními službami.

0phoca thumb l IMG 3475

Tip na hotel: Hotel Grand

příjemný hotel nabízí 14 luxusně vybavených pokojů s internetem a ledničkou. Nabídka je přizpůsobena vysokým nárokům všech hostů. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, satelitní TV, trezorem, ledničkou, Wi-Fi a fénem. Bezplatné parkoviště se nachází u hotelu.

0phoca thumb l IMG 4148

V přízemí Hotelu Grand se nachází stylová Restaurace „V Uličce“.

Více info na: http://www.felicity.cz/hotel-grand/id-78

MPI web banner 468x60 3