čtvrtek 25. září 2014 0:00

Tunisia Awards: první ročník

Událost « Tunisia Awards » organizovaná ministerstvem Turismu, se koká 27. září 2014 pod patronáží hlavy tuniské vlády, pana Mehdiho Jomaaiho. Přítomno bylo více než 300 národních i mezinárodních osobností, ze světa kultury, filmu, ze sportu, z obchodu a a také dalších osobností, které se zasloužili o pozitivní vývoj cestovního ruchu Tuniska.

o-tunisku-10

Událost « Tunisia Awards » organizovaná ministerstvem Turismu, se koná 27. září 2014 pod patronáží hlavy tuniské vlády, pana Mehdiho Jomaaiho. Přítomno bude více než 300 národních i mezinárodních osobností, ze světa kultury, filmu, ze sportu, z obchodu a a také dalších osobností, které se zasloužili o pozitivní vývoj cestovního ruchu Tuniska.

Mezi čestné pozvané patří mj. také Angenina Jolie a Antonio Banderas, kteří obdrží cenu „Přátel Tuniska“ za jejich podporu Tuniska během posledních tří let.

Porota se skládá z umělců, novinářů a odborníků turismu, kterým předsedá mezinárodně známý tuniský producent a mediální osobnost pan Tarak Ben Ammar. Porota vybere 3 finalisty v každé kategorii, dle přísných kritérií.

Ceremonie se uskuteční ve filmových ateliérech „Empire Studios“ v Hammametu. V kouzelném dekoru Tisíce a jedné noci, který přivítal již mnoho holywoodských hvěd.

MPI web banner 468x60 3