pátek 17. říjen 2014 0:00

Kultura i relax v Tatrách

Až si v listopadu odbudete Dušičky, budete mít dost pouštění draků, nebo se rádi schováte před typickými listopadovými vichřicemi, zajeďte si do slovenských Vysokých Tater do pohádkového hotelu Grand Hotel Kempinski High Tatras.

Jestli se tam přežene nějaká vichřice, bude to jen v podobě zpěváka Richarda Müllera, který tam bude mít se svou skupinou Fragile 15. listopadu jedinečný koncert.

 

Jedinečnou nabídku má pro vás i samotný hotel Kempinski. Pokud si v něm v termínech od 14. do 16. listopadu rezervujete pobyt v minimální délce dvou nocí v Deluxe pokoji s výhledem do údolí, získáte balíček, v němž bude ubytování, snídaní ve formě bufetu v Grand Restaurantu a volného vstupu do Zion Spa také vstupenka na koncert oblíbeného slovenského zpěváka a vstup na následnou After Party.

 

TIP NA PROSINEC

Vyrazit do Tater a ubytovat se v hotelu Grand Hotel Kempinski High Tatras, který je oázou luxusu na břehu Štrbského plesa s výhledem na majestátní panorama tatranských štítů, bude stát za to i v prosinci. Zvlášť o víkendu 12.-14. prosince. V sobotu 13. prosince se tady totiž uskuteční koncert kapely Morcheeba, partičky, která se prezentuje příjemným mixem triphopu, funku a blues, zahaleným do melancholických melodií.

 

foto: kempinski