středa 18. březen 2015 0:00

Vůně jara v malém sáčku

Vysoká vlhkost nás dokáže potrápit. Zatuchlý zápach nebo dokonce plísně jsou příznakem tohoto problému nejen v koupelně či ve sklepě, ale i v malých uzavřených prostorách.

Uzavřené botníky, skříně, šuplíky, ale i kufry aut nebo dokonce sportovní tašky, všude tam se může vyskytnout vyšší vlhkost. Vždyť kdo by neznal zevnitř orosená okna auta nebo charakteristický lehce zatuchlý zápach věcí ze sportovní tašky, kterou vaše ratolest zapomněla vybalit.

 

Pro takové případy jsou zde absorpční sáčky Ceresit Stop Vlhkosti, které pohlcují vlhkost v malých uzavřených prostorech a navíc místo provoní příjemnou vůní. Dáte přednost levanduli, nebo si vyberete některou z novinek s vůní čerstvě natrhaných broskví nebo lehkou osvěžující vůní jara?

 

Absorpční sáčky Ceresit Stop Vlhkosti použijete velmi jednoduše. Po vybalení z ochranné fólie položíte sáček na požadované místo bílou stranou nahoru. Speciální tkanina na povrchu propouští vlhkost pouze dovnitř a brání jejímu úniku zpět. Sáček vydrží vstřebávat vlhkost po dobu 4–6 týdnů.

 

Doporučená maloobchodní cena dvou sáčků v balení je 85,- Kč

 

Chcete vyzkoušet "vůně jara v malém sáčku"?

 

Odpovězte na naši soutěžní otázku:

 

Jaké vůně mají absorpční sáčky Ceresit Stop Vlhkosti?

 

Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 14. dubna 2015 s uvedením vaší odpovědi, jména a příjmení, emailové adresy a telefonního čísla.

 

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "vůně jara"

 

Výherci budou informováni emailem či telefonicky.

MPI web banner 468x60 3