středa 13. květen 2015 0:00

Zůstaňte svěží i v horku s klimatizacemi

S koncem zimy a stále delšími dny se začínáme pomalu připravovat na častější a silnější sluneční svit. Když ale horké letní dny přijdou, často nás zaskočí jistá nepřipravenost a snaha narychlo a mnohdy originálně vyřešit nastavení ideální teploty ať už doma, nebo v kanceláři. Předejít nepříjemnostem nejen v době tropických veder se dá jednoduše výběrem vhodné klimatizace již nyní.

Tipy:

 

Invertorová nástěnná klimatizace Whirlpool AMD 054-1

 

Moderní nástěnná klimatizace Whirlpool AMD 054-1 patří do úsporné série Green Generation a zajistí vám nejen ochlazování místnosti pomocí funkce rychlého zchlazení Jet, ale zároveň umí ohřívat,


odstraňuje přebytečnou vlhkost z místnosti a udržuje ji na ideální hladině. Využijete ji v horkých, ale také v chladných dnech, kdy se ráda postará o zachování příjemného ovzduší. Chlubí se přitom elegantním štíhlým vzhledem a také nejtišším provozem ve své třídě. Disponuje funkcí Sleep, díky které ani nepoznáte, že je v provozu.

 

Automatické senzory technologie 6. smysl se samy postarají o ideální regulaci teploty s co nejnižší spotřebou energie. Součástí vybavení spotřebiče je také ventilátor a časovač. Vzduchem přenášené viry, bakterie a alergeny zneutralizuje generátor studené plazmy pomocí oxidace či dezoxidace a spolu s pokročilým filtračním systémem s Combi filtrem 3 v 1, spojujícím sílu filtru se stříbrnými ionty, katechinového filtru a filtru proti roztočům, nedá nevítaným hostům šanci. Zaručuje vzduch stejně zdravý a čistý jako v lese

.
Doporučená maloobchodní cena invertorové nástěnné klimatizace Whirlpool
AMD 054-1 je 33 275 Kč včetně DPH bez PHE.

 

Invertorová nástěnná klimatizace Whirlpool SPIW 409

 

Profesionální, tichá a elegantní. Tak lze nejlépe vystihnout vlastnosti nástěnné klimatizace Whirlpool SPIW 409 z řady Fantasia Inverter. Alergici a děti ocení především výbornou práci HEPA filtru, jenž zachytí i miniaturní částice, prach, pyly a život znepříjemňující mikroorganizmy jako bakterie, viry, spory plísní a roztoče.

 

Jednotka se vyznačuje úsporným provozem a nízkou hlučností v energetické třídě pro chlazení A++ a pro ohřev A. Technologie 6. smysl zase umožňuje její automatický provoz. Zvolíte si pouze, zda chcete klima stejné, teplejší nebo chladnější a o kombinaci funkcí chlazení, ohřevu, ventilace nebo odvlhčování rozhodne klimatizace samočinně. Rychlé vychlazení místnosti na 18 ºC bez ohledu na předchozí nastavenou teplotu vykoná funkce rychlého chlazení Jet a maximálního pohodlí a nerušeného spánku si užijete s funkcí Sleep a režimem Super Silent.


Doporučená maloobchodní cena invertorové nástěnné klimatizace Whirlpool


SPIW 409 je 20 100 Kč včetně DPH bez PHE.

 

MPI web banner 468x60 3