neděle 26. květen 2024 0:00

Tipy na poškozené vlasy z kadeřnictví Klier – salónní ošetření Premiére a řada Résistance

Chybí vašim vlasům lesk, jsou oslabené, lámavé, hrubé a mají roztřepené konečky? Pak máte možná poškozené vlasy. Péče o poškozené vlasy vyžaduje trpělivost a péči, ale s dodržováním správných postupů a používáním vhodných produktů můžete rychle obnovit jejich zdraví a vrátit jim lesk a sílu, které si zaslouží. Odborníci z kadeřnictví Klier vám přinášejí tipy, které poškozeným vlasům pomohou.

Jak se poškození vlasů vyvarovat?

K poškození vlasů většinou dochází mechanicky nebo chemicky.

Mechanické poškození může způsobit například nešetrné česání, nevhodně zvolený hřeben, tepelná úprava bez použití termoochranných prostředků (žehlení, kulmování či fénování) nebo při příliš vysoké teplotě (ideální je max. do 180 stupňů Celsia).

 

K chemickému poškození pak dojde např. díky nesprávnému odbarvování, trvalé ondulaci a neprofesionálnímu, často domácím barvení.

Vlasy může poškodit i nadměrné vystavování se slunci, slané vodě nebo výkyvům teplot.

 

Poškozeným vlasům pomůže salónní ošetření Premiére a kosmetická řada Résistance

Poškozeným vlasům dopřejte restart díky NOVINCE v kadeřnictví Klier - salónnímu ošetření Kérastase Premiére. Vlasy budou obnovené a navíc zbavené nadbytečného vápníku, který se v nich usazuje. Aktivní složky obnoví keratinové vazby, vlasy krásně zregenerují a navrátí jim 99 % jejich původní síly! Výsledkem budou 4krát lesklejší a 10krát méně lámavé vlasy.

 

Na e-shopu Klier si můžete pořídit také účinnou kosmetickou řadu RésistanceodKérastase. Tato profesionální řada vlasové kosmetiky je ideální právě pro poškozené vlasy, posílí vnitřní strukturu vlasu, podpoří růst, sníží lámavost a dodá lesk. Vlasy také vyživí a regeneruje. Pořídit si můžete jednotlivé produkty, ale také výhodný balíček, který byl pro zesílení vlasů sestaven přímo kadeřníky.

 

Kadeřnictví Klier najdete je na 33 místech České republiky. Skvělé je, že se vůbec nemusíte objednávat, salóny jsou pro vás otevřené 7 dní v týdnu. Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na webu www.klier.cz. 

Pohodlně online nakoupíte na shop.klier.cz.