pondělí 15. prosinec 2014 0:00

Karen Elson pro kolekci Vánoční příběh od společnosti Lindex

polečnost Lindex pokračuje ve spolupráci se supermodelkou Karen Elson, která je společně s Liyou Kabede tváří letošní vánoční kampaně. „Karen Elson je legendou mezi světovými modelkami a její styl a sebedůvěra skvěle ladí se značkou Lindex. Jsme opravdu šťastní, že jsme s Karen mohli pracovat i pro nadcházející vánoční období," říká Johan Hallin, konceptový a marketingový ředitel ve společnosti Lindex.

Vánoční kolekce obsahuje dámské, dětské ošacení a spodní prádlo s hity zimního šatníku, jakými je pohodlné pletené zboží, luxusní žerzejové kousky, díky nimž neztratíte styl a eleganci, ani tehdy, když venku klesne teplota pod bod mrazu. Barvy jako zimní bílá, šedá, béžová a champagne kolekci propůjčují pohodlný vzhled a kovové barvy evokují zábavu a bezstarostnost prázdnin.

 

Snímky pro kampaň Christmas Story, tedy Vánoční příběh, vznikly v Londýně a jejich autorem je fotograf Bjarne Jonasson. Kolekce bude uvedena na trh ve všech prodejnách na celém světě a také na webu lindex.com ve 47. týdnu.

 

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 480 prodejnami ve 16 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku.

 

Více informací naleznete na adrese www.lindex.com