úterý 13. prosinec 2016 0:00

Operní diva Kalivodová se připravuje na dalšího potomka a vybavuje nový dům

Měsíc do porodu již zbývá operní pěvkyni a sólistce Národního divadla Andree Kalivodové. S manželem Radkem se přestěhovali do nového domu a během vánočních svátků chystají rekonstrukci kuchyně. Co nejčastěji Andrea vaří a jak se chystá na Vánoce?

Operní divu Andreu Kalivodovou jsme s manželem potkali na předvánočním večírku v showroomu značky Miele, kde se Andrea inspirovala trendy ve spotřebičích.

 

„Je pravda, že jsme se před časem přestěhovali z Dolních Břežan do Psár u Prahy a postupně to tu dáváme dohromady. Nyní přijde na řadu kuchyně, takže jsem se přišla podívat na Miele ledničky, o kterých jsem slyšela jen to nejlepší. Dávám přednost spotřebičům, které skutečně fungují a není třeba je po čtyřech letech zase měnit," uvedla operní pěvkyně Kalivodová, které to na party neskutečně slušelo v červených těsných šatech.

 

Prozradila, že nejčastěji vaří těstoviny a synkovi Adrianovi skoro denně polévky. Ráda využívá domácí produkty ze zahrádky. A jak se rodinka chystá na letošní Vánoce?

 

„My máme rádi klasiku, příliš mnoho neexperimentujeme, takže určitě budeme mít bramborový salát, buď klasický nebo odlehčený. A rybu. Kapr nám ale moc nechutná, takže připravujeme candáta nebo třeba tuňáka. A peču i vánoční cukroví. Letos se na Vánoce moc těšíme, Adrianek je zase větší a určitě si to moc užije," dodala Andrea.