pondělí 14. duben 2014 0:00

Nová hvězda z Babovřesek Nela Řehořová vyhrála! Nývltová zlobila a Podhůrský hodnotil hrudníky soutěžících?

ČESKO ZPÍVÁ v Trutnově je moderně pojatá pěvecká soutěž pro začínající zpěváky, ve které zabodovala Nela Řehořová z Police nad Metují. Její píseň Černá vrána nadchla diváky a v internetovém hlasování a získala první cenu.

 nyvltovarehorova1

ČESKO ZPÍVÁ v Trutnově je moderně pojatá pěvecká soutěž pro začínající zpěváky, ve které zabodovala Nela Řehořová z Police nad Metují. Její píseň Černá vrána nadchla diváky a v internetovém hlasování a získala první cenu.

„Je opravdu dobrá zpěvačka a má dobře našlápnuto na hudební kariéru,“ chválila Nelu patronka soutěže Kamila Nývltová. Nela Řehořová si již zahrála ve filmu Babovřesky 2 a Zdeněk Troška s ní počítá i do dalšího připravovaného dílu Babovřesky 3.

„Nele jsem gratuloval. Je to pro mě velká čest.  Je nejen dobrá herečka, ale i výborná zpěvačka. Držel jsem ji palce a myslím si, že o ní ještě uslyšíme, nafotila se svou sestrou kalendář, kde na mě kouká mladá a krásná kočka,“ chválil Nelu Zdeněk Troška.

Nela má ve svém věku natočeno už i několik svých písniček a také nafotila krásné fotky, účinkuje v TV Stars a jejím přáním je vystupovat v muzikálu.

Oslava byla v nealko provedení a džusem si tak přiťukla společně Kamila Nývltová, David Novotný a Nela Řehořová.

ČESKO ZPÍVÁ se koná každý rok v Trutnově. „Do letošního osmého ročníku se přihlásil rekordní počet 451 soutěžících a porota tak  měla nelehký úkol vybrat ty nejlepší. "Jsem moc ráda, že to mám za sebou,“ dodala pořadatelka, maminka Kamily Nývltové Iveta.

Mezi finalisty Česko zpívá se objevila i Natálie Grossová, která přijela se svou maminkou Šárkou.

V zákulisí soutěže ukázala Kamila Nývltová nejen svou sexy postavičku, ale zlobila svého přítele a schovávala se za závěs s Josefem Vágnerem. Co na to Tomáš Smička se kterým se Kamila v Praze přestěhovala do většího bytu, kde má dokonce i vlastní šatnu? Osobně ji šel vyhubovat, že se závěs urve a kdo to bude platit. Poté raději odjeli do Prahy na vystoupení.

Ale Kamila Nývltová si ještě dala pikantní pizzu a dál pokračovala v hrátkách s Vágnerem a společně se přetahovali o „plyšáka“.

Renata Drössler při svém vystoupení ukázala svou krásnou postavu a poté si v zákulisí dala plný talíř bramboračky a přitom nezapomněla laškovat s pořadatelem Muže roku Davidem Novotným. Jako porotkyně je Renata velmi přísná.

„Hodnotím hlasový rozsah, skladbu, podkres a jsem fakt tvrdá porotkyně,“ tvrdí o sobě Drössler.

To Zdeněk Podhůrský má u soutěžících i jiné priority. „Já hodnotím nejen zpěv, ale i to zda se na daného soutěžícího lze koukat,“ dodává Zdeněk, který na soutěž dorazil bez své přítelkyně a je tak možné, že hodnotil soutěžící podle výstřihu!  Další porotci byli Milan Herman či uznávaný fotograf Vladimír Štross.

písnička černá vrána
 http://www.youtube.com/watch?v=IOMO52oEPTA