středa 15. září 2021 0:00

Aquapalace Praha zve na Mistrovství v jízdě na tobogánu!

Nejzábavnější aquapark pořádá tradiční, letos již desátý ročník soutěže v nejrychlejší jízdě na tobogánu. Užijte si zábavné odpoledne plné adrenalinu i zážitků a vydejte se společně s rodinou v sobotu 18. září do Aquapalace Praha. Nejrychlejší závodník získá roční permanentku do čestlického aquaparku.

Netradiční závod je rozdělen do čtyř kategorií a zúčastnit se mohou i ti nejmenší: děti od 8 do 12 let, mládež od 13 do 17 let, muži a ženy nad 18 let. Úplný vítěz, který projede žlutým tobogánem za nejkratší čas, získá roční členství do Aquapalace Praha. Odměny ale čekají i na první tři nejrychlejší z každé kategorie.

 

Kromě adrenalinové a napínavé jízdy tobogánem se můžete těšit na bohatý doprovodný program v podobě soutěží pro děti, animačních programů, aquazorbingu a jiných zábavných vodních her. Přijďte si užít netradiční disciplíny a třeba právě vy vyhrajete roční permanentku do Aquapalace Praha!

 

Podrobný harmonogram akce:

 

11:00 – Zahájení akce a registrace závodníků Mistrovství v jízdě na tobogánu se SKUPINOU ČEZ, přidělení startovních čísel

12:00 – 13:00 – Zkušební jízdy, seznámení s pravidly závodu

12:00 – Zahájení doprovodného programu – animační programy, soutěže pro děti, aquazorbing, hry ve vodě

13:00 – Slavnostní zahájení závodů, ostré jízdy všech kategorií

15:00 – Vyhlášení vítězů a předání cen za tobogany Více informací se dozvíte na webu akce www.aquapalace.cz/tobogany.

 

Více o Aquapalace Praha:

Aquapalace Praha se stal 3. nejnavštěvovanějším turistickým cílem České republiky za rok 2020. Zábavní komplex o ploše 9150 m² s rozsáhlým Vodním světem s venkovní zónou, největším Saunovým světem v ČR, dvoupodlažním Fitness a luxusním Spa & Wellness poprvé otevřel veřejnosti 5. května 2008. Vodní svět nabízí 21 tobogánům, včetně místní dominanty - 450 metrů dlouhé Divoké řeky. Velkou atrakcí je také každodenní projekce Laser Show.

 

Součástí Vodního světa je i rozsáhlá venkovní zóna s lehátky a barem obsluhujícím plavce přímo ve vodě. Místní Saunový svět je největším zařízením tohoto druhu v Česku a nabízí 14 druhů saun a prohříváren a dvoupodlažní Fitness je jedním z nejlépe vybavených v republice. V komplexu se rovněž nachází luxusní Spa & Wellness se špičkovými relaxačními a ošetřujícími procedurami a středisko Balneo & Medical nabízející komplexní služby v oblasti fyzioterapie a léčebné rehabilitace.