pondělí 5. prosinec 2022 0:00

ADVENTNÍ TIP: Na vánočním trhu na zámku Dobříš nasajete sváteční atmosféru všemi smysl

Nádvoří zámku Dobříš se v sobotu 10. prosince promění v rozmanité adventní tržiště, na kterém si na své přijde úplně každý. Vánoční trh, nad kterým převzala záštitu paní Livia Colloredo-Mannsfeldová, nabídne půvabnou a klidnou adventní atmosféru.

Za melodií vánočních koled a uprostřed vánočně vyzdobeného nádvoří si návštěvníci pochutnají na místních specialitách a zakoupí rozličné vánoční dekorace. Vánoční trh se uskuteční od 11 do 19 hodin a vstupné je zdarma.

 

„Máme radost, že se po loňských proticovidových opatřeních konečně setkáme s návštěvníky zámeckého vánočního trhu. Atmosféra bude krásná, nádvoří vánočně vyzdobené a těšit se můžete na prodejní stánky se širokým sortimentem.

Návštěvníci ochutnají pochutiny z colloredských ryb, škvarky, oříšky, vína, kávu, různé druhy sladkostí a chystáme také ochutnávku z vepřových hodů - jitrnice, guláš, klobásy a další,” informuje Kateřina Doušová ze zámku Dobříš. Nakoupit si návštěvníci budou moci například keramické šperky, tašky, med a medové svíčky, vánoční ozdoby a dekorace nebo šperky.

Více informací na www.zamekdobris.cz