Pro děti

úterý, 05 listopad 2019
Oblíbený nástroj všech dětí – plácačka – se konečně dostal do pravidel rodinné deskové hry Drzé opice. Hra je z dílny úspěšného autora společenských her Dána Martina N. Andersena, se kterým český výrobce EFKO dlouhodobě spolupracuje. Tentokrát jde o akční a postřehovou zábavu.
středa, 06 listopad 2019
Přemýšlíte, čím udělat radost dětem pod vánočním stromečkem? Hračky jsou sázkou na jistotu, ale jaké vybrat, aby podpořily i rozvoj fantazie, citového vnímání, kreativitu a další důležité schopnosti vašeho dítěte? V Hamleys naleznete nepřeberné množství hraček, her a stavebnic. Na letošní vánoce je zde přichystáno několik novinek, které vaši ratolest (i vaše očekávání, jak má hračka působit) zaručeně nezklamou.
pátek, 18 říjen 2019
Roztomilý kanadský animovaný film Psí kusy pobaví spíše malé děti, ale ani jejich dospělý doprovod se nebude v kině nudit. Je to milá rodinná komedie, kde se nestřílí, nejsou tam žádné příšery ani mimozemšťané.
čtvrtek, 10 říjen 2019
Žádný malý objevitel se neobejde bez energie na cestě za svým každodenním dobrodružstvím. Vytáhněte novinku Pribináček Kapsík kdykoliv vás překvapí chuť na malou svačinku a převálcujte ji raz dva. Pribináček Kapsík nabízí hned dvě varianty – příchutě vanilka a kakao. Ať je vaše holčička malá vědátorka, nebo chlapeček objevitel, Pribináček Kapsík udrží krok s každým malým dobrodruhem.
pondělí, 15 červenec 2019
Společnost Bino, jež je respektovanou značkou hraček na celém světě, přivádí na náš trh další novinky.
čtvrtek, 20 červen 2019
Společnost BINO uvadí na trh dětské jednorázové plenky BINO BABY PREMIUM, které byly vyvinuty odborníky společnosti BINO v úzké spolupráci s předními pediatry. Plenky byly vyrobeny za použití nejmodernějších technologií. Vše je kontrolováno a opakovaně testováno v evropských laboratořích. Plenky BINO BABY PREMIUM mají vynikající savé vlastnosti, zejména díky vysokému obsahu absorbentu SAP.
pátek, 03 květen 2019
Společnost  Bino Europe, která přináší na český i světový trh edukativní hračky , přichází s dalšími  novinkami, jimiž chce dětem přiblížit svět a podat jim pomocnou ruku při jeho objevování.
pondělí, 18 březen 2019
Společnost Bino Europe, jež je respektovanou značkou dřevěných hraček ve více jak čtyřiceti zemích, rozšířila letos portfolio dětmi oblíbených postaviček o Pandu. Mezi novinkami najdete Krtka s Pandou i samostanou Pandu.
sobota, 22 prosinec 2018
Vítězové projektu Dětský čin roku 2018. Hrdinové 14. ročníku si převzali ocenění na Staroměstské radnici v Praze, a to za účasti známých českých osobností, které již léta zastřešují projekt jako jeho patroni. Slavnostní dopoledne se tradičně neslo ve znamení radostných i dojímavých příběhů malých hrdinů, kteří mohou být inspirací pro všechny.
středa, 07 listopad 2018
Společnost  Bino  Europe patří mezi nejuznávanější značky  dřevěných hraček ve světě. Díky ní poznávají děti ve více jak 40 zemích pohádkové postavičky jako například Krtka, Rákosníčka nebo králíky z klobouku Boba a Bobka a další. 
Strana 1 z 7

MPI web banner 468x60 3