středa 13. duben 2016 0:00

PRO MAMINKY I MIMINKA

Problémy s pletí zřejmě pronásledovaly nebo pronásledují každého z nás. Příčinou může být nedostatečná hydratace, alergeny, škodlivé působení vnějšího prostředí nebo kožní onemocnění. 

Vyzkoušejte speciální hypoalergenní konopný krém pro každodenní péči o pleť CutisHelp SENSI-BASE. Obsahuje extrahovaný konopný olej, má tedy protizánětlivé, protialergické a vysoce regenerační účinky. Je prvním produktem na trhu, který přináší ochrannou, zklidňující a zkrášlující péči i pacientům s ekzémy a lupénkou. Lze jej však samozřejmě použít pro všechny typy pleti, zajišťuje optimální hydrataci, výživu a efektivně působí proti předčasnému stárnutí kůže.

 

SENSI-BASE konopný pleťový krém dodává buňkám potřebnou výživu v ideální koncentraci, obnovuje tedy přirozenou rovnováhu pleti a zlepšuje její celkový stav i vzhled. Krém je lehký, dobře se vstřebává. 

 

Mnoho dětí dnes bohužel trpí již prakticky od narození atopickým ekzémem. CutisHelp MIMI je kosmetická řada vyvinutá pro běžné ošetření citlivé dětské kůže od prvního dne po narození. 

 

A právě na projevy ekzému či kožní alergie je tu speciální krém CutisHelp MIMI EKZÉM, Pokožku zklidní, dokonale zvláční, zklidní a vyživí. Zároveň ji také ochrání proti dráždivým vlivům vnějšího prostředí. Stejné jako všechny produkty značky CutisHelp, obsahuje patentově chráněný olej extrahovaný ze semen technického konopí s vynikajícími protizánětlivými a regeneračními vlastnostmi.

 

Značka CutisHelp je díky dlouholetým zkušenostem v oblasti dermatologie, zejména péče o narušenou a poškozenou pokožku zárukou vysoké kvality svých produktů. Její výrobky jsou používány a doporučovány odbornými lékaři a najdete je výhradně v síti lékáren.

 

Více informací na www. CutisHelp.cz

 

Soutěž:

 

Kde koupíte výrobky značky CutisHelp?

 

Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 10. 5. 2016 s uvedením vaší odpovědi, jména a příjmení, emailové adresy a telefonního čísla.

 

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "CutisHelp".