pondělí 16. únor 2015 0:00

Tip: dřevěné hračky Bino

Značka BINO, která byla uvedena na trh v roce 1992 jako souhrnné označení pro sortiment dřevěných hraček, reklamních a dárkových předmětů, dětského nábytku a vybavení mateřských školek společnosti Olymp. Ihned po svém vzniku slavila značka BINO značný úspěch na nejen domácím trhu, ale i ve více než 10-ti dalších evropských zemích.

Motto „Naše děti jsou to nejcennější co máme" je ústřední filozofií značky BINO. Základními stavebními kameny, na kterých byla značka BINO vybudována, jsou kvalita, bezpečnost a zdravotní nezávadnost všech produktů.

 

Veškeré použité materiály podléhají přísné kontrole a stejně jako finální výrobky bez výjimky splňují veškeré předepsané bezpečnostní normy a příslušná nařízení.

 

Produkty prodávané pod značkou Bino jsou určené především pro pobavení dětí od nejmenších až po první školáky. Vzhledem k tomu, že tento věk je pro vývoj dítěte velmi důležitý, spojuje většina našich hraček faktor zábavy s edukativní funkcí. Řada produktů podporuje rozvoj hrubé nebo jemné mechaniky, další nenásilnou formou hry pomáhají rozvíjet většinu smyslů i rozumové schopnosti.

 

Značka Bino přináší dětem výrobky s postavičkami ze známých seriálů, filmů i knih, proto získali na řadu výrobků známé licence jako např. The Little Mole – Krteček, nebo Včelka Mája.