úterý 14. duben 2015 0:00

Známá zpěvačka se stala ambasadorskou Pampers Premium Care Pants

Známa česká zpěvačka Marta Jandová ukázala téměř po roce svou šestnáctiměsíční dceru Marušku. A že je to pořádná změna! Z roztomilé holčičky s uhlově černými vlasy je dnes malým andílek s blonďatými loknami. Maminku, která se stala ambasadorkou nové řady plenek Pampers Premium Care Pants, však rozhodně nezapře. Z malé Marušky totiž srší pozitivní nálada a obrovská nálož energie.

Česká zpěvačka německé rockové kapely Die Happy Marta Jandová si plní sny. S manželem, porodníkem Miroslavem Vernerem, vychovávají šestnáctiměsíční dcerku Marii, které věnuje téměř veškerý svůj čas. Kromě mateřské dovolené si však ordinuje i práci a další aktivity.

 

Nedávno přijala nabídku stát se ambasadorskou inovativní řady plenek Pampers Premium Care, díky čemuž vznikla série fotografií malé Marušky a její maminky. Ukázalo se, že z malé černovlasé holčičky vyrostl blonďatý andílek, který energií a pozitivní náladou rozhodně nezapře svou slavnou maminku.


„Od té doby, co se Maruška začala samostatně pohybovat a objevovat svět, bylo opravdu těžké udržet s ní krok. Najednou se o všechno zajímala, vše si musela osahat a byla šťastná z každého dalšího krůčku. Obě jsme musely čelit novým výzvám. Ona potřebovala pohodlí, aby mohla být v neustálém pohybu a učit se nové věci. Já jsem ji nechtěla zbytečně omezovat, protože jsem věděla, jak důležité je pro její zdravý vývoj seznamování se s okolím. Celkem problematickou se pro mě stala výměna plenek. Maruška se stále vrtěla a bylo takřka nemožné ji chvíli udržet v klidu. Musím říct, že se kalhotky Pampers Premium Care objevily právě včas. Velmi snadno se natahují, a to i ve chvíli, kdy se Maruška rozhodne někam popoběhnout," říká zpěvačka Marta Jandová.


Nové plenky Pampers Premium Care Pants splňují všechna „dětská" kritéria úspěšnosti. Jsou hebké jako bavlna a udržují citlivou dětskou pokožku až 12 hodin v suchu. Díky elastickému materiálu se dají jednoduše natáhnout, vyměnit i stáhnout a skvěle padnou každému dítěti. Jsou velmi měkké a zajišťují tak doslova hladké přistání, protože děti ve věku 10-12 měsíců, pro které jsou plenky primárně určeny, si ze všech nových vjemů na světě nezřídka kdy sednou na zadeček. Díky chytrému indikátoru vlhkosti pak maminky snadno poznají, kdy je třeba plenku dítěti vyměnit.


Pediatr Petr Karger, zakládající člen Odborné společnosti praktických dětských lékařů České lékařské společnosti J.E. Purkyně, pak popisuje správné vlastnosti, které by jednorázovým dětským plenám rozhodně neměly scházet: „V batolecím věku, kdy se děti staví na nožky a začínají chodit, je vůbec nejdůležitější, aby plenka umožnila co největší rozsah pohybu, aniž by se děti cítily něčím omezeny.

 

Kromě svobodného pohybu by pak měly zaručit, že bude dětská pokožka mít určitý komfort. Plenky by měly být jemné, lehké a dobře padnout. Nesmí dráždit použitými materiály, ale ani obsahem. Základem všeho pak je, aby plena zadržovala vlhkost a byla prodyšná, aby se netvořily opruzeniny či prostředí ideální pro aktivaci patogenních mikroorganismů."


Výše uvedené nároky nová řada Pampers Pants splňuje. I proto se Marta Jandová nebála s nimi spojit své jméno a stát se jejich ambasadorem. Spokojeností září nejenom ona, ale i její dcera Maruška.