čtvrtek 11. červen 2015 0:00

Tip na hračky - Krtek

Odrážedlo - KrtekVsadíme se, že kdyby Krteček místo kalhotek hledal nějaký dopravní prostředek, sestavil by si právě takový - barevný, dřevěný a český. Bino-drevenehracky.cz nabízí fanouškům Krtka toto krásné odrážedlo za nejlepší cenu na trhu. Kolo má všechny potřebné certifikace pro bezpečnost hraček v EU a je vyrobeno z kvalitního dřeva a plastů.

 

Kolečka tohoto odrážedla jsou nafukovací a sedačka díky dřevěnému podstavci lehce pruží což zajistí Vašemu dítěti maximální pohodlí. Odrážedlo Krtek, je skvělou volbou pro všechny rodiče, kteří chtějí potěšit svoje děťátko a zároveň procvičit jejich hrubou motoriku a tím pomalu připravit svého drobečka na jízdu na kole.

 

Jízdou na odrážedlu získá děťátko stabilitu a rovnováhu, což je právě hlavním předpokladem pro správnou jízdu na klasickém kole. Pokud tedy už Vší ratolest omrzela jízda na tříkolce a na jízdní kolo si ještě netroufá, pak je odrážedlo Krtek skvělou volbou.

 

Prodává www.bino-drevenehracky.cz za 1997,-Kč

 

Chodítko- Krtek

 

Barevné dřevěné chodítko rozvíjí nejen hrubou a jemnou motoriku Vašeho drobečka, ale skrývá mnoho dalších zábavných aktivit, díky kterým Vaše děťátko poznává svět. Pestrobarevná ozubená kola, která na sebe dosedají rozvíjí technické myšlení atd...


Prodává www.bino-drevenehracky.cz za 1487,-Kč