úterý 26. leden 2016 0:00

NÁŠ TIP: NA ZIMNÍ PROBLÉMY S PLETÍ PŘÍRODNÍ KONOPNÁ KOSMETIKA

Zima klade na naši pokožku velké nároky, především mráz ji velmi vysušuje.. Pomoci mohou speciální hypoalergenní přípravky od značky CutisHelp, které obsahují patentově chráněný olej extrahovaný speciální nechemickou metodou ze semen technického konopí.

CutisHelp SENSI-BASE konopná micelární pleťová voda a konopný pleťový krém jsou určeny pro péči o jemnou pokožku obličeje. Micelární voda pleť dokonale a šetrně odlíčí, vyčistí a vyživí. Lze ji použít i pro citlivou oblast očí. Pleťový krém pak dodává buňkám potřebnou výživu v ideální koncentraci, obnovuje přirozenou rovnováhu pleti a zlepšuje její celkový stav i vzhled.

 

CutisHelp zdravotní kosmetika je používaná a doporučovaná odbornými lékaři a najdete ji výhradně v síti lékáren. Jsou prvními produkty na trhu, které přinášejí ochrannou, zklidňující a zkrášlující péči i pacientům s ekzémy a lupénkou.

 

Více informací najdete na www.CutisHelp.cz

 

Soutěžní otázka:

 

Lze použít výrobky CutisHelp SENSI-BASE konopná micelární pleťová voda a konopný pleťový krém i na citlivou oblast očí?

 

Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 15 2. 2016 s uvedením vaší odpovědi, jména a příjmení, emailové adresy a telefonního čísla.

 

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "CutisHelp":