pátek 15. duben 2016 0:00

Oslavte příchod jara s novým Rockstar Original

I když to tak dnes příliš nevypadá, zima pomalu, ale jistě končí a jaro nám za chvíli zaklepe na dveře. Málo slunce, krátké dny, méně pohybu, ... to všechno může za únavu, která nás trápí.


Zapomeňte na ledovou sprchu – my máme zaručený recept, jak zatočit s jarní únavou ORIGINÁLním způsobem.

 

Jarní únava dokáže pokazit celý den. Málo energie, nechuť se do čehokoliv pustit a nedostatek nápadů může být opravdu nepříjemný. Pokud však potřebujete „nakopnout" okamžitě, jednoduše vsaďte na jistotu a dopřejte si koncentrovanou energii v energetickém nápoji ROCKSTAR ORIGINAL. Nová, vylepšená receptura v redesignované plechovce únavě nedá šanci. Kombinace kofeinu, guarany, ženšenu a vitamínů skupiny B vás kromě energie zásobuje i smrští originálních nápadů.

 

Zapomeňte na staré triky proti únavě – už žádné zápalky v očích, ani ledová koupel! Nový ROCKSTAR ORIGINAL je dostupný na českém a slovenském trhu v obsahu 500ml. Najdete jej ve vybraných potravinových řetězcích a na čerpacích stanicích.

 

Soutěž:

 

Chcete vyhrát 1x 12 pack s touto novinkou? Pak stačí správně odpovězte na soutěžní otázku a mít štěstí:

V kolika příchutích lze v České republice koupit energetický nápoj Rockstar?

 

a) 7

b) 5

c) 9

 

Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 5. 5. 2016 s uvedením vaší odpovědi, jména a příjmení, emailové adresy a telefonního čísla.

 

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "Rockstar".