pondělí 29. říjen 2018 0:00

Soutěžte s Bageterií Boulevard

Bageterie Boulevard spustila novinku, kterou si budete moct objednat domů, na cesty či na malpu párty. Je jí rodinné balení baget BOX 4 FAMILY. Každá prakticky balená krabice obsahuje 8 kusů baget (4 druhy), dvě porce pečených brambor Patatas a dvě domácí tatarské omáčky. Nabízené jsou hned tři varianty boxů dle složení baget - FIT BOX, MEAT BOX nebo MIX BOX. BOX 4 FAMILY navazují na úspěšné zavedenou službu nabídky BB Boxů, která však byla pro firemní zákazníky. Vzhledem k vysokému zájmu o tuto službu se Bageterie Boulevard rozhodla přijít i s produktem, který je přímo určen rodinám nebo skupinkám lidí. BOX 4 FAMILY je díky praktickému balení vhodný jak na cesty, na piknik, tak i domů, když nestíháte připravit například večeři.

Složením jednotlivých boxů oslovuje Bageterie Boulevard co nejširší spektrum svých zákazníků. „Odlehčená“ varianta FIT BOX, nabízí 4 druhy studených baget - Caesar, Lososová, Tuňáková a Caprese bageta.

 

Rodinné klany upřednostňující teplé maso v každé bagetě určitě osloví MEAT BOX, kde si pochutnají na zapečených variacích Sweet ribs, Pařížské, Bruselské a Grilled roastbeef bagetě. A pokud patříte do skupiny, která chce od každého něco, ideální bude volba MIX BOX, kde najdete kombinaci baget studených – Šunková a Tuňáková a teplých – Švýcarská a Bruselská. Všechny boxy jsou navíc doplněné nezbytnou dvojitou porcí Patatas a domácí tatarské omáčky.

 

Chcete si vyjet na výlet bez starosti nebo si jen v klidu doma sednout a nic nevařit? Tak správně odpovězte a vyhrajte jeden z pěti poukazů na nákup FAMILY 4 BOXU.

 

Soutěžní otázka zní: Ve kterém roce byla otevřena první pobočka Bageterie Boulevard?

 

Nápovědu najdete na www.bb.cz.

 

Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 15. 11. 2018 s uvedením vaší odpovědi, jména a příjmení, emailové adresy a telefonního čísla. 

 

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "Bageterie Boulevard".

 

MPI web banner 468x60 3