pondělí 29. červenec 2019 0:00

Nové pamlsky Brit Functional Snack pomáhají zlepšit zdraví psů

  Brit, česká značka krmiv pro domácí mazlíčky, přichází s řadou funkčních pamlsků pro psy Brit Functional Snack. Ty slouží nejen jako odměna, ale také jako doplněk pravidelné stravy – každý druh obsahuje specifické ingredience odpovídající konkrétní funkci, kterou má plnit. Nové poloměkké pamlsky jsou tak chutnou, masitou a především zdraví prospěšnou dobrotou pro psy všech věkových kategorií. K dostání jsou v deseti různých recepturách.

Poloměkké pochoutky z nové řady Brit Functional Snack obsahují unikátní druhy proteinů, které odpovídají druh od druhu požadavkům konkrétního snacku a funkci, kterou má daná pochoutka plnit. Proteiny jako jehněčí, oliheň, králík, hmyz, sleď, mořští korýši, losos, šunka, jelen nebo krevety byly voleny s ohledem na jejich zdravotní účinky a následně kombinovány s dalšími dary přírody. Mezi ty patří například kokos, ananas, zázvor, banán, kelpa či papája.

 

Každá receptura je navíc doplněna funkčními složkami – výtažkem z cukrového melounu, který poskytuje tělu vysoce účinnou ochranu proti volným radikálům, prebiotiky udržujícími zdraví střevní mikroflóry, dýní bohatou na vlákninu, kolagenem, jež slouží jako stimulant růstu buněk chrupavky a regeneruje pohybový aparát a fulvinovými kyselinami podporujícími trávení a imunitu. Žádná z deseti variant neobsahuje obiloviny ani brambory.

 

Nové funkční pochoutky pomáhají řešit celou řadu zdravotních nedostatků, se kterými se může pes, stejně jako člověk, během svého života setkat – doplňují minerály, prospívají pohybovému aparátu, zajišťují dentální péči i péči o srst a kůži, podporují imunitu, mají antiparazitární účinky, udržují aktivní psy v kondici, zajišťují regeneraci po sportovních výkonech a pomáhají kontrolovat stres.

 

Mohou proto sloužit jako vhodně zvolený chutný funkční doplněk stravy a mohou být současně podávány i v kombinaci se speciální klinickou dietou.


Funkční poloměkké pamlsky jsou dostupné v 10 variantách (150 g) a za 79 Kč:
• MOBILITY Oliheň a ananas
• DENTAL Jelen a rozmarýn
• LIGHT Králík a papája
• SKIN&COAT Mořští korýši a kokos
• IMMUNITY Hmyz a zázvor
• ANTISTRESS Krevety a konopí
• MINERAL Šunka a kelpa – pro štěňata
• ENDURANCE Jehněčí a banán
• ANTIPARASITIC Losos a heřmánek
• RECOVERY Sleď a rakytník

 

Soutěž: Chcete vyhrát balíček produktů Brit v hodnotě 500 Kč?

 

Pak stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku a mít štěstí:

 

V kolika funkčních variantách jsou k dostání poloměkké pamlsky Brit?

 

Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 15. 8. 2019 s uvedením vaší odpovědi, jména a příjmení, emailové adresy a telefonního čísla. 

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "Brit".

 

MPI web banner 468x60 3