úterý 12. srpen 2014 0:00

CTP DoksyRace 2014 zná vítěze!

Triatlonový závod CTP DoksyRace 2014 u Máchova jezera dokončilo 117 mužů, 21 žen a 18 štafet. Nejrychleji se do cíle dostal zkušený triatlonista Petr Vabroušek v čase 4 hodiny, 11 minut a 3,9 sekundy.

Doksy Race ilustracni foto 02

img 1Z žen dosáhla jako první cíle úspěšná sportovkyně Kateřina Loubková z klubu ELEVEN RUBENA Cyklorenova Cvikov v čase 4 hodiny, 49 minut a 41,9 sekundy.Nejrychlejší štafeta ve složení Jaroslav Šorma, Petr Šinágl a Jan Teufel dorazila do cíle za 4 hodiny, 21 minut a 36,6 sekundy.

V rámci CTP DoksyRace byl organizován také dětský triatlon, který vedl sportovec a patron dětí Tomáš Slavata.

imgStart závodu byl na hlavní pláži v Doksech. Na závodníky čekal plavecký okruh kolem přírodního ostrůvku na Máchově jezeře o délce 1,9 km. Trať dále pokračovala cyklistickou částí, která byla složena ze tří okruhů po 30 km. Závěrečná běžecká část kolem jezera o celkové délce 21 km kombinovala asfaltový povrch a zpevněné lesní cesty.

Závodu se účastnili i někteří zaměstnanci společnosti CTP, která jej letos poprvé organizovala.