pondělí 28. listopad 2016 0:00

Zůstaňte ve své kůži! Pošlete svoji fotku a podpořte zrušení kožešinových farem.

Milí příznivci ochrany zvířat, s radostí Vám představujeme novou kampaň Ve své kůži, kterou jsme dnes, při příležitosti Světového dne bez kožešin, spustili.

Zapojíte se s námi?

 

Je to naprosto jednoduché! Vyfoťte se s hashtagem #vesvekuzi, který napíšete kamkoli na své tělo (viz například foto níže) a fotku s tímto hashtagem sdílejte na svém profilu na některé ze sociálních sítí. Při vkládání fotky prosím nezapomeňte zmínit náš profil nebo označit naši stránku Svoboda zvířat. Změňte také nastavení příspěvků na "Veřejný", abychom naše poselství dostali opravdu všem!

 

Pokud na sociální síti registrování nejste, a i přesto se chcete zapojit, pošlete nám fotkus hashtagem na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my ji nasdílíme na našich facebookových stránkách.

 

Chcete-li, připojte k fotce vzkaz zákonodárcům anebo text, v němž vysvětlíte, proč si myslíte, že kožešinová móda nepatří do 21. století a proč by kožešinové farmy měly být zrušeny. Vzkaz můžete napsat buď k hashtagu na své těle anebo na cedulku, kterou si vezmete do ruky.

 

Vaše pomoc je klíčová!

 

Počátkem listopadu pustili poslanci do dalšího čtení zákon zakazující chov tzv. kožešinových zvířat. Máme nyní jedinečnou příležitost ukázat, že nám osudy těchto zvířat nejsou lhostejné. Pojďme před druhým čtením, které nás čeká pravděpodobně ještě v zimě, nasbírat co nejvíce fotografií a podpořit tak schválení této novely!


V případě jakýchkoli dotazů se na mě prosím neváhejte obrátit!

 

Lucie Moravcová, koordinátorka kampaně Proti srsti
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.