úterý 1. srpen 2023 0:00

Realitní společnost LEXXUS NORTON slaví 30 let.

Realitní společnost LEXXUS NORTON slaví 30 let, ke svému výročí přichází s výběrem těch nejzajímavějších pražských nemovitostí a developerských projektů. Seznamte se s jejich 30 za 30.

Patří mezi nejvýznamnější hráče na trhu s nemovitostmi a drží se motta „Za každým domovem vidíme příběh“. Realitní společnost LEXXUS NORTON slaví letos 30 let od svého založení a během těchto tří dekád našla nové bydlení pro dnes už desítky tisíc spokojených majitelů i nájemníků.

 

Aby společnost LEXXUS NORTON připomněla, kolik úžasných nemovitostí se jí v Praze a jejím okolí za tu dobu podařilo objevit, upozorňuje na nové microsite „30 za 30“ na ty nejkrásnější a nejzajímavější rezidenční projekty a nemovitosti. Třicet pozoruhodných míst k bydlení vybraných za třicet let soustavné práce s realitami. Web tak mimo jiné mapuje fascinující proměnu Prahy.

 

Majoritní akcionář realitní kanceláře Ed Hughes působí v LEXXUS NORTON prakticky od počátku existence společnosti a k třicetiletému výročí říká: „Ačkoliv se zaměřujeme na hledání bydlení, žijeme ve vztazích. Vztahy, které jsme s našimi klienty za poslední tři desetiletí vybudovali, jsou založeny na přátelství a důvěře. Naším cílem je být pro naše klienty tím nejlepším partnerem, být diskrétní, profesionální a vždy spolehliví. Jsme velmi vděční za podporu, které se nám dostává od všech našich klientů a partnerů, a těšíme se, že všem budeme moci pomáhat hledat nové domovy a obchodní příležitosti i v budoucnu.“

 

V roce 2021 významně posílila akcionářskou strukturu investorka Simona Otavová: „Společnost LEXXUS NORTON se stala synonymem kvality, spolehlivosti a profesionality a věřím, že i do budoucna bude schopna nabídnout to nejlepší, co může poskytnout svým klientům. Díky svému jedinečnému přístupu a kvalitě služeb se proto stala jednou z nejlepších realitních kanceláří v Praze. Během posledních dvou let se nám podařilo akcelerovat transformaci společnosti v moderního a silného realitního partnera“, dodává k tomuto výročí akcionářka, Simona Otavová.

 

Web „30 za 30“ již v této chvíli běží. O výběr nemovitostí na něj se postarali ti nejpovolanější – agenti, kteří ve společnosti LEXXUS NORTON pracují mnoho let a trh tak mají dokonale zmapovaný. Výsledná třicítka je pestrou přehlídkou míst, která lze obdivovat díky jejich výjimečné architektuře, propracovaným interiérům, krásným výhledům anebo skvělé lokalitě.

 

Web k výročí:

https://30za30.lexxusnorton.cz/