Životní styl & Wellness

středa, 16 prosinec 2020
Chcete si vyzkoušet tantrickou masáž? Nechat se hýčkat dvěma krásnýma masérkama u vás doma? Užít si rituál umění dotyku? Pak si dopřejte nebo darujte náš dokonalý tantrický zážitek.
čtvrtek, 19 listopad 2020
úterý, 13 říjen 2020
Doma i v kanceláři člověk prosedí desítky hodin týdně. Pokud je v této statické pozici dlouho, svaly ochabují, záda se hrbí a páteř se bortí. Obchodníci nabízejí řadu pomůcek, které pomáhají udržet správný sed a působí preventivně proti bolestem zad a šíje. Otázkou je, jaké se vyplatí pořídit a jak je používat.
čtvrtek, 17 září 2020
Vyrazte na mezinárodní festival saunování do Aquapalace Praha v Čestlicích. Osmý ročník Saunafestu se bude konat od 17. do 20. září v největším Saunovém světě v Česku, v němž se sejdou odborníci a saunoví mistři z několika zemí, aby před zraky návštěvníků předvedli saunové ceremoniály světové úrovně.
pondělí, 13 červenec 2020
Letošní plány na dovolenou jsme vyřešili za vás. Neopakovatelné zážitky, zklidnění od rychlosti všedních dnů i pocit totální volnosti zažijete přímo v Planet Zen. Vychutnejte si svůj den v Asii tak, jak je to možné pouze u nás.
úterý, 07 červenec 2020
Odměňte se po náročném pracovním týdnu a mějte dostatek energie na víkend, ať jej budete trávit jakkoliv. Připravili jsme pro Vás speciální nabídku 45minutové procedury zaměřenou na vaše záda, šíji, ramena a krk s bonusem reflexologie plosek nohou. PLANET ZEN,
pondělí, 22 červen 2020
Úleva od stresu, hluboká vnitřní relaxace, klidná mysl či vnitřní rovnováha. To by si zasloužil každý z nás a přesně tyto benefi tyv sobě ukrývá tradiční thajská masáž. Dokonalé protažení, odblokování vnitřních blokací způsobené strachem a stresem,uvolnění bolesti zad, svalů a kloubů.
sobota, 23 květen 2020
Víme, že si k nám nemůžete přijít odpočinout právě teď, o to víc si ten odpočinek zasloužíte, až nás všechny situace pustí.A protože nejen naše mysl ale i naše svaly jsou v celodenním napětí, vymysleli jsme unikátní antistresovou masáž celého těla zavůně pomerančového květu, která Vás znovu postaví na nohy a dopřeje tělu i mysli navrácení rovnováhy. Certifi kát je platný aždo  a tuto 60min. proceduru můžete věnovat sami sobě, či ji dopřát osobě, která to bude nejvíce potřebovat.
úterý, 19 květen 2020
Pomůžeme Vám zmírnit tíhu myšlenek, které dnešní doba a situace, kterou všichni společně prožíváme, přináší. V balíčku naleznete limitovanou ayurvédskou techniku – 45minutovou masáž na uvolnění nahromaděného stresu, masáž je doprovázena akupresurou uší, šíje a ramen. Proceduru provádějí terapeuti z Indie. Podporuje zdravý spánek, zlepšuje strukturu vlasů a čistídutiny. Certifi kát platí do  a věnovat ho můžete sami sobě, či osobě blízké, která to nejvíce bude potřebovat.
čtvrtek, 30 leden 2020
Návštěvníci Aquapalace Praha se mohou těšit na jaro plné úžasných novinek a her. Už 28. ledna rozšiřuje nejzábavnější Aquapark v ČR nabídku virtuální zábavy a otevírá i novou VR hernu Avatar Zone. V době jarních prázdnin lze zažít i další hyper realitu – šnorchlování s virtuálními brýlemi. Jedná se o jedinečnou kombinaci virtuální a vodní zábavy, která u nás nemá obdoby.
Strana 1 z 11