Životní styl & Wellness

čtvrtek, 19 listopad 2020
úterý, 13 říjen 2020
Doma i v kanceláři člověk prosedí desítky hodin týdně. Pokud je v této statické pozici dlouho, svaly ochabují, záda se hrbí a páteř se bortí. Obchodníci nabízejí řadu pomůcek, které pomáhají udržet správný sed a působí preventivně proti bolestem zad a šíje. Otázkou je, jaké se vyplatí pořídit a jak je používat.
čtvrtek, 17 září 2020
Vyrazte na mezinárodní festival saunování do Aquapalace Praha v Čestlicích. Osmý ročník Saunafestu se bude konat od 17. do 20. září v největším Saunovém světě v Česku, v němž se sejdou odborníci a saunoví mistři z několika zemí, aby před zraky návštěvníků předvedli saunové ceremoniály světové úrovně.
pondělí, 13 červenec 2020
Letošní plány na dovolenou jsme vyřešili za vás. Neopakovatelné zážitky, zklidnění od rychlosti všedních dnů i pocit totální volnosti zažijete přímo v Planet Zen. Vychutnejte si svůj den v Asii tak, jak je to možné pouze u nás.
úterý, 07 červenec 2020
Odměňte se po náročném pracovním týdnu a mějte dostatek energie na víkend, ať jej budete trávit jakkoliv. Připravili jsme pro Vás speciální nabídku 45minutové procedury zaměřenou na vaše záda, šíji, ramena a krk s bonusem reflexologie plosek nohou. PLANET ZEN,
pondělí, 22 červen 2020
Úleva od stresu, hluboká vnitřní relaxace, klidná mysl či vnitřní rovnováha. To by si zasloužil každý z nás a přesně tyto benefi tyv sobě ukrývá tradiční thajská masáž. Dokonalé protažení, odblokování vnitřních blokací způsobené strachem a stresem,uvolnění bolesti zad, svalů a kloubů.
sobota, 23 květen 2020
Víme, že si k nám nemůžete přijít odpočinout právě teď, o to víc si ten odpočinek zasloužíte, až nás všechny situace pustí.A protože nejen naše mysl ale i naše svaly jsou v celodenním napětí, vymysleli jsme unikátní antistresovou masáž celého těla zavůně pomerančového květu, která Vás znovu postaví na nohy a dopřeje tělu i mysli navrácení rovnováhy. Certifi kát je platný aždo  a tuto 60min. proceduru můžete věnovat sami sobě, či ji dopřát osobě, která to bude nejvíce potřebovat.
úterý, 19 květen 2020
Pomůžeme Vám zmírnit tíhu myšlenek, které dnešní doba a situace, kterou všichni společně prožíváme, přináší. V balíčku naleznete limitovanou ayurvédskou techniku – 45minutovou masáž na uvolnění nahromaděného stresu, masáž je doprovázena akupresurou uší, šíje a ramen. Proceduru provádějí terapeuti z Indie. Podporuje zdravý spánek, zlepšuje strukturu vlasů a čistídutiny. Certifi kát platí do  a věnovat ho můžete sami sobě, či osobě blízké, která to nejvíce bude potřebovat.
čtvrtek, 30 leden 2020
Návštěvníci Aquapalace Praha se mohou těšit na jaro plné úžasných novinek a her. Už 28. ledna rozšiřuje nejzábavnější Aquapark v ČR nabídku virtuální zábavy a otevírá i novou VR hernu Avatar Zone. V době jarních prázdnin lze zažít i další hyper realitu – šnorchlování s virtuálními brýlemi. Jedná se o jedinečnou kombinaci virtuální a vodní zábavy, která u nás nemá obdoby.
pátek, 08 listopad 2019
Shazování přebytečných kil bývá běh na dlouhou trať, kterou si často zbytečně prodlužujeme. Ať už je to slabou vůlí nebo podléháním mýtů, jež kolují společností. Martina Dvořáková, hlavní dietní koučka společnosti KetoDiet, upozorňuje na nejběžnější dietní omyly. Paradoxně jíte málo. Nebo moc. 
Strana 1 z 11