Životní styl & Wellness

úterý, 14 únor 2017
Během každodenního života se v našem těle tvoří různě intenzivní svalová napětí. Ať už jsou způsobená stresem v práci, nebo nesprávným sezením u počítače, znemožňují nám zhluboka dýchat a naší energii volně proudit.
pondělí, 12 prosinec 2016
Jen několik dní poté, co UNESCO zařadilo jógu na Seznam nehmotného kultruního dědictví lidstava se v Praze konala 4. prosince mezinárodní konference na téma „Jóga v denním životě – cesta k nenásilí a světovému míru“. Akci organizovala Světová mírová rada šrí svámího Mádhavánandy (SSMWPC), nezisková organizace s poradním statutem při Ekonomickém a sociálním výboru OSN (ECOSOC) na základě iniciativy jejího zakladatele, J. S. Višvaguru paramhans svámího Mahéšvaránandy.
pondělí, 05 prosinec 2016
Vstupte a vítejte v tom nejlepším, co dovede spa na Bali, v Thajsku, Indii … a všude tam daleko, kde je kultura těla tak blízko tomu vašemu. A to je přesně Planet Zen v hotelu Maximilian.
čtvrtek, 24 listopad 2016
Nechte uvolnit napětí těla a oživit vaši mysl. Horké bylinné balíčky si najdou cestu póry těla až do hloubky každého svalu. Navazující masáž směsí exotických olejů pomůže obnovit tolik potřebnou vitalitu vašeho těla a mysli.
úterý, 22 listopad 2016
Zdravý životní styl je jedno z nejskloňovanějších slovních spojení naší doby. Jeho nedílnou součástí je i náš jídelníček. 52 % Čechů dokonce věří, že to, co jedí, vypovídá o tom, kým jsou. To, co víme určitě, je, že nezdravé stravování úzce souvisí s výskytem řady civilizačních chorob, ale i s tím, jak dobře se ve vlastním těle cítíme.
středa, 29 červen 2016
Cítíte se unavení? Potřebovali byste "dobít baterky"? Pak pro vás máme skvělý tip. Dopřejte si luxusní masáž Zenenergy v Planet Zen v hotelu Haštal v centru Prahy.
úterý, 21 červen 2016
Pokud plánujete výlet k vodě a chcete jej spojit se zábavou, adrenalinem a zároveň mít dobře postaráno o ratolesti, zkuste navštívit Veľký Meder. Termální koupaliště THERMAL CORVINUS Veľký Meder má letos otevřených až 10 bazénů. Celkový rozsah vodní plochy je 3910 m2 přičemž teplota vody dosahuje 25 až 37 ° C.
sobota, 11 červen 2016
Dejte létu nový rozměr - ve venkovní vířivce vás i nepřízeň počasí bude bavit. Vířivky od české značky USSPA vám zajistí inteligentní relaxaci po celý rok.
pondělí, 13 červen 2016
Mariánské Lázně jsou světoznámými léčebnými lázněmi s jedinečnou atmosférou nabízející tradiční léčebné procedury založené na zdejších přírodních léčivých zdrojích v podobě minerálních pramenů, Mariina pramene (vývěru přírodního plynu oxidu uhličitého), rašeliny a slatiny podávaných po ohřátí ve formě zábalů a mimořádně čistého ovzduší, díky kterému mají i statut tzv. klimatických lázní.
úterý, 24 květen 2016
Do oficiálního začátku léta zbývá už jen pár týdnů, a tak není divu, že všude čteme o různých dietách do plavek a všemožných způsobech, jak zredukovat váhu. Mnozí odborníci však tvrdí, že diety nejsou zdaleka tak efektivní jako změna celkové životosprávy. Vybrali jsme pro vás 5 potravin, které vám mohou na cestě za vysněnou postavou pomoci především tím, že zrychlí váš metabolismus a podpoří tak spalování tuků.
Strana 1 z 6

image001