Životní styl & Wellness

neděle, 09 červen 2024
Letní sezóna se v čestlickém Aquapalace Praha ponese v brazilském rytmu. O její zahájení se dnes postarala brazilská velvyslankyně Sonia Regina Guimaraes Gomes společně s tanečnicíVeronikou Lálovou, moderátorkou Monikou Leovou a herci Sárou Rychlíkovou a Lukášem Langmajerem. Na akci dnes také poprvé zazněl nový letní song inspirovaný Brazílií od dívčí skupiny Lollipopz.
sobota, 10 únor 2024
Darujte úžasný zážitek v podobě párové masáže Zen Romance! Zažijete spolu pravou zenovou rozkoš, kdy ležíte na dosah a necháte se unášet vůní kokosového oleje při masáži. Horko odborné péče rozlévající se do vašich těl vyvažujete chlazeným šampaňským.
neděle, 26 listopad 2023
Začalo velké finále Mistrovství světa a osmý ročník festivalu zdravého saunování, přírodních rituálů, relaxačních herbal ceremoniálů a originálních peelingů. Až do neděle 26. listopadu tak máte jedinečnou příležitost v největším Saunovém světě v ČR v Aquapalace Praha být součástí přehlídky saunového umění a ceremoniálů těch nejlepší saunerů z celé Evropy.
pátek, 15 září 2023
Rekordních 6159 běžců, za podpory generálního partnera skupiny ČEZ, tuto sobotu 9. září v rámci čtvrtého ročníku ČEZ Family Run Aquapalace 2023 pokořilo sedmikilometrovou trať z Opatova do Čestlic. Běhu se také zúčastnili významní sportovci jako například Matěj Krsek, reprezentant v běhu na 400 m a čtyřnásobný mistr ČR nebo juniorská plavkyně Tereza Böhmová, která přeplavala La Manche.
středa, 26 červenec 2023
Střešní bazén s proskleným dnem od renomované rakouské firmy BERNDORF Bäderbau je již na svém místě. Skleněné dno s úctyhodnými rozměry 5,96 x 2,51 m a hmotností 3,1 tuny přivezl speciálně upravený kamion na pražskou Bertramku 7. června a ještě stejný den bylo pomocí speciální techniky usazeno na střechu penthousu.
pondělí, 12 červen 2023
V Aquapalace Praha byla odstartována již 15. letní sezóna, tentokrát ve znamení Havaje. I letos je pro návštěvníky přichystáno plno zábavy, havajských specialit, bohatý animační program pro děti každého věku a velmi oblíbené koncerty a hudební večery. Tematický program a speciální akce byly dnes slavnostně představeny ve Vodním světě za účasti generální ředitelky Aquapalace Praha Vladany Horákové a řady známých osobností.
čtvrtek, 23 březen 2023
Saunový svět Aquapalace Praha od čtvrtka 23. března do neděle 26. března hostí v pořadí 11. ročník oblíbeného evropského festivalu zážitkového saunování, který opět nabídne to nejlepší pro všechny fanoušky pravidelného prohřívání. Hlavním bodem programu SaunaFestu 2023 je tradičně Mistrovství České republiky v saunových ceremoniálech, kde se letos představí rekordní počet domácích mistrů v kategorii jednotlivců a týmů. Program doplní špičkoví saunéři z celého světa. Chybět nebude saunové divadlo i oblíbené metličkování.
středa, 30 listopad 2022
Chladné měsíce přímo vybízí k co možná největšímu pohodlí. Zachumlat se do hřejivé deky, zapálit vonné svíčky a s knížkou či horkým nápojem v ruce si užívat příjemné chvíle. Ač je venku možná chladno, mlhavo či přímo sychravo, díky nové kolekci čajů Biogena Wellness selection můžete vše hodit za hlavu.
středa, 09 listopad 2022
Zavítejte v sobotu 12. listopadu do Aquapalace Praha a užijte si párty na mořských vlnách stejně, jako byste se ocitli na Havaji. Čestlický aquapark si pro všechny milovníky vodních radovánek připravil skvělou párty s neomezeným vstupem do Vodního a Saunového světa až do 1 hodiny ráno, večerní jízdy na tobogánech, akrobatické vystoupení nad vodní hladinou a také skvělé drinky i s novoročním nedělním přípitkem!
středa, 24 srpen 2022
Dopřejte dětem poslední dny plné radosti a zábavy a vyrazte s celou rodinou na slavnostní zakončení prázdnin v čestlickém Aquapalace Praha, které proběhne o víkendu 27. srpna a 28. srpna. Čeká vás bohatý program po celý den včetně soutěží pro malé i velké návštěvníky. Užijte si zakončení léta jako byste se ocitli na písčitých plážích v Mexickém zálivu.
Strana 1 z 13