úterý 17. říjen 2017 0:00

Wellness svět má nový trend zvaný rituály Pure Fiji

Kdo by se nechtěl v zimě na chvíli přesunout do teplého a poklidného Tichomoří? Podaří se vám to s masážemi a rituály Pure Fiji, které si pro své pozitivní účinky právě v tomto období získávají i u nás čím dál více příznivců.

Ne náhodou mají ženy z Fiji nádhernou pleť a vlasy. Základem jejich péče jsou totiž zastudena lisované oleje (kokosový, sikeci, makadamiový, dilo), které ostrované po staletí používají k výživě, hydrataci a zkrášlení pokožky a vlasů.

 

„Pure Fiji znamená především hloubkovou detoxikaci a důkladnou očistu těla. Exotické oleje používané našimi masérkami a maséry jsou hypoalergenní, krásně voní po ovoci nebo květinách a především zanechávají pokožku neuvěřitelně vláčnou a hydratovanou už po první aplikaci. Díky svým jedinečným vlastnostem se využívají jak pro tělová, tak i pro speciální obličejová ošetření,“ říká Martin Pařízek.

 

Terapie Pure Fiji aneb masáže trochu jinak:

 

Pokud se vydáte na terapie Pure Fiji, nečekejte obyčejnou masáž. „Pro co nejlepší účinky olejíčků i navození příjemných pocitů uvolnění se k ošetřením vyžívají různé méně obvyklé postupy a pomůcky, například bambusové tyčinky, kokosové měšce nebo třeba mořské mušle,“ vyjmenovává kosmetička Lucie Holčáková.

 

Podle toho, co si právě nyní vaše tělo i mysl žádají, si můžete dopřát například:

 

- Monuriki je pleťové ošetření spojené s peelingem a zábalem rukou a završené masáží obličeje a dekoltu kokosovým měšcem. Pleť nejprve krásně prohřeje, pak lehce promastí a nakonec provoní kokosem.

- Matangi je jednou z nejoblíbenějších obličejových masáží. Provádí se horkými a studenými mušlemi, takže dokonale prohřeje pleť a umožní lepší vstřebávání účinných látek z následně aplikované masky plné výživných ingrediencí.

 

- Kokosová vlna je jedním z nejklasičtějších rituálů Pure Fiji. Je to celotělová výživná masáž typickými teplými kokosovými měšci, kdy masérka nešetří tlaky na zadní části těla.

 

- Antistresová terapie Pure Fiji je pleťová masáž bambusovými tyčinkami, která je vhodná pro odreagování mysli, a kromě toho, že se perfektně uvolní vaše ztuhlé tělo, krásně se rozzáří i vaše pleť.

 

- Cukrový vánek spočívá v pořádném peelingu celého těla něčím tak netradičním, jako je právě speciální druh cukru. A pak se odbornice pustí do relaxační masáže těla kokosovým olejem s vůní bílého zázvoru.

 

- Zábal Guava je speciální masáž těla teploučkými ručníky, po nichž následuje příjemný zábal v teplé masce z guavy a relaxační masáž hlavy.

 

 

MPI web banner 468x60 3