pondělí 5. listopad 2018 0:00

Týden saunování ve znamení kouřových rituálů

V sobotu 3. listopadu odstartovala osvětová a zážitková akce na podporu zdravého saunování. Řada saun a saunovacích center po celé republice přinese návštěvníkům novinky a doprovodné programy včetně unikátních kouřových rituálů, které mohou lidé v Česku zažít vůbec poprvé. V Aquapalace Praha přišla zahájit nový ročník a představit novinky ze světa saunování modelka a česká miss Eliška Bučková a speciální host mistr světa v saunových ceremoniálech 2017 Jiří Žákovský.

Celostátní kampaň nese letos téma "Aromaterapie pro zážitkové saunování přináší i přírodní vykuřovadla a kouřové rituály" a představí vykuřovadla, která se používají jak na provonění a očistu prostor wellness center, tak při speciálních saunových rituálech. Jednotlivá vzácná dřeva, pryskyřice a bylinky se používají k navození atmosféry, k uklidnění, mohou působit antistresově a povzbudivě.

 

Akce návštěvníkům navíc přinese celou řadu doprovodných programů, speciální saunové noci s prodlouženou otevírací dobou, otužování, beauty i zážitkové ceremoniály a netradiční show.

 

Na akcích budou také zájemci informování o správném a zdravém saunování. Například se dozví, proč je důležité dodržovat po prohřátí a ochlazení i mnohdy opomíjený odpočinek. Velký prostor bude letos věnován hygieně, pitnému režimu a osvětě rodičů o saunování dětí.

V Praze si mohou návštěvníci užít Týden saunování například v Relax Studio Troja (Praha 8), Aqua Sport Club Jedenáctka a v Aquapalace Praha, kde pro návštěvníky připravili speciální saunovou permanentku se zvýhodněným vstupným pod názvem„Nejvýhodnější saunová permanentka“ a denně speciální program. „Návštěvníci  u nás během Týdne saunování zažijí až 23 saunových ceremoniálů každý den, a to v podání těch nejlepších saunérů. Vůbec poprvé zde představíme také saunová vykuřovadla a kouřové rituály, které jsou horkou novinkou v oblasti aromaterapie.“ přibližuje projekt generální manažerka Aquapalace Praha Vladana Horáková“.

 

Podrobný program naleznete na https://www.aquapalace.cz/tydensaunovani.

MPI web banner 468x60 3