Cestování

středa, 13 listopad 2019
Na zámku Loučeň se po celý prosinec rozzáří celkem jedenadvacet vánočních stromečků v nejrůznějších podobách. Návštěvníci si je budou moci prohlédnout a dozvědět se zajímavosti o Vánocích u nás i ve světě v rámci prohlídek Příběh vánočního stromečku. Vánoční program bude zahájen 30.listopadu slavnostním Křtem největšího adventního věnce v Česku.
pondělí, 11 listopad 2019
Oživlé obrazy na zámku Loučeň seznámí návštěvníky s 30. výročím sametové revoluce formou nového typu prohlídek. Návštěvníci se během prohlídky seznámí s osudy loučenského zámku a osobnostmi, které procházely jeho komnatami od dob monarchie přes první republiku, léta nacistické okupace a komunistické diktatury až po republiku opět demokratickou.
středa, 30 říjen 2019
Mezi zhruba 1,6 miliónu cizinců, kteří loni od 1. dubna do 31. října navštívili oblast podél celého toku řeky Vltavy, bylo nejvíce Němců, Rakušanů, Britů a Američanů. V TOP 10 nejpočetnějších zahraničních turistů a návštěvníků poříčního vltavského regionu od šumavských pramenů až po soutok s Labem u Mělníka, se za nimi umístili Holanďané, Francouzi, Ukrajinci, Slováci, Rusové a Číňané.
pátek, 04 říjen 2019
Spolehnout se na předpověď počasí bude na podzim ještě těžší než v létě, a tak vám nabízíme speciálního podzimního průvodce, který vám zaručí, že si návštěvu podzimní Plzně užijete, i kdyby trakaře padaly. 
pondělí, 02 září 2019
Společnost AXXOS hotels & resorts je od počátku své existence leadrem v oblasti lázeňských služeb v Karlových Varech a Mariánských Lázních. Důvodem je bezesporu vysoká kvalita zaměstnanců lázeňského provozu a profesionální vedení. Většina našich hotelů disponuje lázeňským nebo wellness zařízením, které mohou naši hosté využívat v  rámci pobytu a to z velké části zcela zdarma... 
středa, 07 srpen 2019
To, co je pro Londýňany Trafalgar Square, Newyorčany Broadway nebo Pátá Avenue či pro Rusy Rudé náměstí, je pro Pražany, ale i všechny Čechy Václavské náměstí. Václavák je symbolem hlavního města i celé země už více než 200 let. Přirozené obchodní i zábavní centrum Prahy proslulo již na přelomu 19. a 20. století.
pátek, 23 srpen 2019
Hvězda, lyra, ale také lebka. Stavby se zcela nečekanými půdorysy i tajemnou symbolikou najdete na zámku ve Žďáru nad Sázavou a jeho okolí. Jde o oslavu barokní gotiky a jejich autorem není nikdo méně významný než geniální architekt italského původu Jan Blažej Santini Aichel.
pondělí, 12 srpen 2019
Cenově i časově dostupná destinace. Maďarsko je, co by kamenem dohodil a výlet nevyjde vůbec draho. Najdete zde slavné lázně, protože Maďarsko je termálním rájem protkaným 118 prameny a je tady na 15 veřejných termálních lázní, kde se můžete vykoupat ve „vlažné vodě“ dosahující pouze 21°C nebo naopak „vařící lázni“ se 76°C.  
úterý, 04 červen 2019
Jedinečné termální prameny, výborná kuchyně, divoký noční život, nezapomenutelná příroda..., to je jen několik důvodů, proč stojí Maďarsko metropole za návštěvu. Všichni známe hlavní město Budapešt, ale i jíná místa stojí za návštěvu. Doporučejeme navštívit malebný resort v západní Maďarsku Resort Zala Springs.
pondělí, 22 červenec 2019
Do Maďarska na golf? Proč ne? Exkluzivní resort Zala Springs nabízí veškerý komfort pro každého náruživého golfistu. Apartmány se nachází v půvabné obci Zalacsány a golfové hřiště Zala Springs Golf Resort je první svého druhu v Maďarsku a je unikátní i v rámci celé střední Evropy.
Strana 1 z 26

MPI web banner 468x60 3