Domov & Hobby

úterý, 16 duben 2024
V samotném srdci metropole, na adrese Vodičkova 33, se nachází projekt, který překračuje veškeré standardy a očekávání v oblasti bydlení a podnikání. Tento art nouveau skvost, známý jako Vítkův dům, prošel revitalizací pod taktovkou renomovaného designéra a malíře Oto Bláhy, která spojuje minulost s přítomností a otevírá dveře do budoucnosti. Každý prostor je zde pojat jako jedinečný příběh, kde se historie snoubí s moderním designem a vytváří tak inspirativní prostředí pro život i podnikání v 21. století.
sobota, 10 únor 2024
Co přinesl rok 2023 a co očekáváme, že se stane s realitním trhem v roce 2024? Své postřehy a analytické poznámky nabízejí Peter Višňovský, Operations Director společnosti LEXXUS NORTON, a Jana Panochová, Senior Consultant s více než dvaceti lety zkušeností v oboru.
neděle, 26 listopad 2023
Na pražské Bertramce vyrostl exkluzivní projekt Vila ÉPOQUE, který ukrývá jeden český unikát. Je jím luxusní byt se střešní zahradou, na které je umístěný bazén s proskleným dnem od rakouské firmy BERNDORF Bäderbau. Využívat jej může majitel celoročně díky vyhřívání pomocí systému tepelných čerpadel.
pondělí, 19 září 2022
Více než polovina obyvatel České republiky má v rodině alespoň jednoho čtyřnohého přítele, který má rád a zároveň i potřebuje pravidelný pohyb. Značka krmiva pro psy a kočky Purina proto přišla s nápadem vybudovat po České republice psí hřiště a dát tak chlupáčům i jejich páníčkům prostor pro aktivně strávený čas.
pátek, 16 září 2022
Nadcházející topná sezóna přinese v souvislosti s rekordním růstem cen energií znatelnou finanční zátěž pro mnoho domácností. Jen 6,5 % Čechů ale plánuje výrazněji snižovat obvyklou teplotu ve své domácnosti. Šetřit chtějí raději na nákupech a zábavě. Ukázal to aktuální průzkum.
pondělí, 06 prosinec 2021
Reakce českých turistů na objevení nové mutace viru COVID-19 „Omikron“ jsou zatím neutrální. Cestovní kanceláře nezaznamenávají žádné rušení zájezdů ze strany klientů ani zvýšené počty dotazů. Naopak předprodeje letních zájezdů jsou stabilní a k prodejům stále dochází, neboť Češi věří, že v létě bude situace v Evropě opět klidná. Nedochází ani ke stornům pobytů na Vánoce a Silvestra, které Češi nakupovali již od léta. Během vánočního období se letos do zahraničí vypraví několik desítek tisíc českých turistů.
středa, 06 říjen 2021
Výjimečný projekt Rezidence Helenika nabízí pouze 13 luxusních bytů s výhledy na město a Pražský hrad. Samostatně stojící vila tak získá zpět svůj reprezentativní charakter a bude letos patřit mezi jedinečné příležitosti ke koupi exkluzivního bydlení na zcela unikátním místě Královských Vinohrad.
pondělí, 06 září 2021
První zářijovou sobotu jste v Centrálním parku na Lužinách mohli slyšet neobvykle hlasitý štěkot. Proč? Sešli se sem psi zdaleka, konal se totiž pátý ročník Psího dne s Prahou 13. Akce určená pro psy, jejich majitele i všechny psí nadšence letos překvapila nabitým programem i štědrou charitativní tombolou, uspořádanou jako finanční podporu zúčastněných útulků.
středa, 25 srpen 2021
Míň věcí, víc zážitků. V duchu tohoto hesla se snaží žít stále více lidí. Zážitky jsou totiž tím nejlepším, co pro sebe, svou rodinu a přátele můžeme udělat. A platí to nejen pro lidi. Momenty plné radosti a překvapení oceňují také naši čtyřnozí kamarádi. Pravidelnou dávku štěstí a radosti přináší všem psům a jejich páníčkům Dogsie, balíčky plné dobrot, hraček a překvapení.
úterý, 08 červen 2021
Že po vynucené covidové pauze trh rezidenčních nemovitostí oživí, se čekalo. Zájem však předčil odhady a dobré nabídky se v nabídce ohřejí často jen na několik hodin. Poměrně časté jsou čekací listiny lidí ochotných dát vyšší cenu, než vlastník žádá – aby měli jistotu, že právě oni se stanou novými vlastníky. A zdaleka nejde jen o pražský fenomén.
Strana 1 z 11