Auto & Moto

pondělí, 26 srpen 2019
Nabízíme parkování ve 40 garážích   po celé Praze, a to jak v  historickém  centru tak i na okraji města. Záleží jen na Vás, kterou část  Prahy si vyberete. 
středa, 19 září 2018
Nabízíme parkování v řadě garáží po celé Praze, a to jak v  historickém  centru tak i na okraji města. Záleží jen na Vás, kterou část  Prahy si vyberete. 
středa, 20 červen 2018
Kdo měl tu možnost navštívit brněnský autosalon Cardion, nebude myšlenkou na uspořádání Design show překvapen. Samotný interiér showroomu je totiž pastvou pro oči, z čehož prim vede prosklená dílna. Podobně jako v některých restauracích můžeme nahlížet pod ruce kuchařům, tady mohou klienti sledovat, co se děje s jejich miláčkem – v tomto případě Volvem.
pondělí, 23 duben 2018
Možná to budete znát sami, projíždíte přeplněným centrem Prahy a marně hledáte místo k zaparkování. Do toho vám jde hlava kolem z barevně označených zón. Co na to teprve musí říkat řidiči, kteří po několikahodinové vyčerpávající cestě chtějí co nejrychleji, v klidu a bezpečí, poblíž svého hotelu a za normální cenu zaparkovat? Dnes už to mají jednodušší díky rezervačnímu portálu MR.PARKIT.
neděle, 25 březen 2018
Největší poskytovatel přepravních služeb v Praze TAXI PRAHA rozšiřuje své portfolio akvizicí TICK TACK a Green Prague. Taxi Praha roste. Leader na trhu osobní přepravy od 1.2.2018 rozšiřuje nabídku svých služeb o 2 nové značky TickTaxi a GreenPrague, které ve svých segmentech patří ke stálicím /nejznámějším.
pondělí, 04 prosinec 2017
„Pořád jdu do všeho po hlavě. Jsem jako ten blázen, který všechny ty výzvy zvedá ze země, protože to mám rád," nechal se slyšet Vlasta Korec, který je už známý svou vášní pro terénní auta. Odolat nejtěžšímu a nejnebezpečnějšímu závodu světa Rallye DAKAR 2018 opět nezvládnul, a tak se zkraje roku vydá na svou již šestou velkou rallye.
pondělí, 16 říjen 2017
Chtěli byste pohodlné auto, které bude vaším společníkem na cesty do města a na nákupy? Preferujete menší auto s plnou výbavou, které bude ideální pro městské cestování? Tak přesně pro vás jsme testovali vůz Kia Rio.
pátek, 29 září 2017
At' už využíváte služeb taxi pravidelně nebo jen občas, vybíráte si ji jistě podle několika základních kritérii, kterymi jsou:  serioznosti  spolehlivosti, rychlosti pristaveni vozu, ceny, pripadne i podle typu vozu.  
čtvrtek, 28 září 2017
Možná to budete znát sami, projíždíte přeplněným centrem Prahy a marně hledáte místo k zaparkování. Do toho vám jde hlava kolem z barevně označených zón Co na to teprve musí říkat řidiči, kteří po několikahodinové vyčerpávající cestě chtějí co nejrychleji, v klidu, poblíž svého hotelu a pokud možno za normální cenu zaparkovat? Dnes už to mají jednodušší díky unikátnímu systému parkování MR.PARKIT, který pohotově zareagoval na vznik parkovacích městských zón i stoupající poptávku v této oblasti.
pátek, 08 září 2017
České ženy jsou většinou aktivními řidičkami, které používají auto alespoň jednou týdně. 40 % žen řídí každý den a dalších 21 % právě jednou týdně. 14 % žen využívá auto méně často a čtvrtina neřídí podle svých slov skoro vůbec. Tomuto rozdělení odpovídá také hodnocení vlastních řidičských dovedností.
Strana 1 z 4

MPI web banner 468x60 3