Móda a doplňky

sobota, 15 červen 2019
Společnost D.I.C. , která se zabývá prodejem investičních diamantů a diamantových šperků,  představila ve svém SHOWROOMU v centru Prahy novou kolekci šperků, jejíž podstatnou část tvoři  jedinečné prsteny, z nichž některé jsou jemné, hravé, jiné velkorysé a dominantní. 
pondělí, 06 květen 2019
Jistě i vy chcete poděkovat své mamince za lásku a podporu. Ideálním dárkem je nadčasový diamantový šperk. Vybrali jsme  pro inspiraci několik diamantových šperků, které vás osloví nejen svou krásou, ale také příznivou cenou. 
čtvrtek, 11 duben 2019
Významné osobnosti z oblasti módy se sejdou ve čtvrtek 11. dubna v nákupní galerii Myslbek na pražské high street Na Příkopě. Ten den zde totiž proběhne Fashion lounge party, během které přední módní značky jako Karl Lagerfeld, Odd Molly, Pinko, NEXT, Guess, Patrizia Pepe (FADE), H&M, T.M.Lewin, Pepe Jeans, BREE a další představí v celé šíři své kolekce jaro/léto 2019. Ambasadorkou celé akce nazvané Shopping Fever @ Myslbek je známá herečka a instagramerka Veronika Arichteva.
čtvrtek, 14 březen 2019
Americká sportovní značka Under Armour otevřela v Praze první Under Armour Brand House ve střední Evropě. Slavnostního otevření v obchodním centru Nový Smíchov se ve čtvrtek 21. března zúčastnila i hlavní ambasadorka značky Under Armour, rychlobruslařka Martina Sáblíková. Nechyběli ani další slavní čeští sportovci – Barbora Seemanová, Jan Koukal, Zdeněk Chládek, Rudolf Kraj, Tomáš Hron a Petr Ondruš.
pondělí, 18 únor 2019
PUMA představuje třetí a poslední klip s Benem Cristovao ze série tří videí v rámci kampaně PUMA Man, a i v tomto videu ukazuje Ben s nadsázkou svůj nečekaný talent. Retro atmosféru navozuje nejen styl videa, ale i prostředí klasické herny, kde se vše odehrává. Poslední klip prezentuje Bena jako člověka, který nejen tvrdě dře, ale dokáže se i bavit.
pátek, 08 únor 2019
Společnost D.I.C., která se již 15 let zabývá prodejem investičních diamantů a výrobou a prodejem diamantových šperků, připravila k letošnímu svátku zamilovaných další kolekci nádherných šperků. 
pondělí, 28 leden 2019
Společnost D.I.C, lídr v prodeji investičních diamantů a diamantových šperků ve střední Evropě, otevřela koncem loňského roku v centru Prahy nový showroom v centru Prahy. Diamantový showroom najdete jen pár metrů od Vaclavského náměstí ve Washingtonově 5.
úterý, 20 listopad 2018
Již třetím rokem spojili své síly čeští i slovenští návrháři, designové panenky Barbie a celebrity. Slavní návrháři vytvořili originální panenky, které se dražily během slavnostního večera. Díky projektu Helping Dolls se tak letos vybralo neuvěřitelných 531.000 korun, které poputují do pražského Klokánka a pomůžou dětem v nouzi. Jak celý slavnostní večer probíhal?
pondělí, 29 říjen 2018
Šperkařská společnost  D.I.C. představuje Diamond Day, limitovanou kolekci unikatních, dámských a pánských luxusnich hodinek. Dámské i pánské hodinky  jsou chráněny  safírovým sklem a jsou osazeny různým počtem diamantů.
středa, 03 říjen 2018
Po jarní kolekci, která hýřila barvami, nastupují decentní tlumené tóny. Všechny kolekce spojuje využití vzorů a kombinace neobvyklých textur, které kabelkám dodávají punc luxusu.
Strana 1 z 12