Móda a doplňky

čtvrtek, 14 březen 2019
Americká sportovní značka Under Armour otevřela v Praze první Under Armour Brand House ve střední Evropě. Slavnostního otevření v obchodním centru Nový Smíchov se ve čtvrtek 21. března zúčastnila i hlavní ambasadorka značky Under Armour, rychlobruslařka Martina Sáblíková. Nechyběli ani další slavní čeští sportovci – Barbora Seemanová, Jan Koukal, Zdeněk Chládek, Rudolf Kraj, Tomáš Hron a Petr Ondruš.
pondělí, 18 únor 2019
PUMA představuje třetí a poslední klip s Benem Cristovao ze série tří videí v rámci kampaně PUMA Man, a i v tomto videu ukazuje Ben s nadsázkou svůj nečekaný talent. Retro atmosféru navozuje nejen styl videa, ale i prostředí klasické herny, kde se vše odehrává. Poslední klip prezentuje Bena jako člověka, který nejen tvrdě dře, ale dokáže se i bavit.
pátek, 08 únor 2019
Společnost D.I.C., která se již 15 let zabývá prodejem investičních diamantů a výrobou a prodejem diamantových šperků, připravila k letošnímu svátku zamilovaných další kolekci nádherných šperků. 
pondělí, 28 leden 2019
Společnost D.I.C, lídr v prodeji investičních diamantů a diamantových šperků ve střední Evropě, otevřela koncem loňského roku v centru Prahy nový showroom v centru Prahy. Diamantový showroom najdete jen pár metrů od Vaclavského náměstí ve Washingtonově 5.
úterý, 20 listopad 2018
Již třetím rokem spojili své síly čeští i slovenští návrháři, designové panenky Barbie a celebrity. Slavní návrháři vytvořili originální panenky, které se dražily během slavnostního večera. Díky projektu Helping Dolls se tak letos vybralo neuvěřitelných 531.000 korun, které poputují do pražského Klokánka a pomůžou dětem v nouzi. Jak celý slavnostní večer probíhal?
pondělí, 29 říjen 2018
Šperkařská společnost  D.I.C. představuje Diamond Day, limitovanou kolekci unikatních, dámských a pánských luxusnich hodinek. Dámské i pánské hodinky  jsou chráněny  safírovým sklem a jsou osazeny různým počtem diamantů.
středa, 03 říjen 2018
Po jarní kolekci, která hýřila barvami, nastupují decentní tlumené tóny. Všechny kolekce spojuje využití vzorů a kombinace neobvyklých textur, které kabelkám dodávají punc luxusu.
pondělí, 01 říjen 2018
Jitka Klett Fashion Design působí na módní scéně již 24 let. Módní salóny pod touto značnou najdete v Praze a Košicích, Jitka Klett se ovšem již velmi dobře „usadila“ i na celosvětové módní scéně s dominantnější koncentrací na Blízký východ. Její modely můžete shlédnout na vlastních autorských módních show, stejně jako na Fashion Week po celém světě. Pod značkou Jitka Klett v současnosti najdete autorskou kolekci kabelek, bot, plavek, šperků, a dokonce i vlastní parfém. Charakteristickým rysem Jitky Klett je přenášení umění do módy, přičemž klade důraz na atributy, jakými jsou ženskost a elegance.
neděle, 19 srpen 2018
Společnost D.I.C,  která vznikla před 12 lety a  která se specializuje  kromě nabídky investičních diamantů také na výrobu a prodej originálních diamantových šperků, představuje novou kolekci šperků,  pro niž je charakteristické  vysoce profesionální , precizní zpracování  a naprosto výjimečný design.  
středa, 11 červenec 2018
Módní firma ORSAY přináší pro léto 2018 modely, které podtrhují ženskou krásu, smyslnost a šarm. Stále jsou v kurzu květinové vzory, puntíky a proužky; nový vánek přinášejí aztécké motivy, kde klasická bílá a černá kontrastují s temperamentní červenou. Trochu rebelství do kolekce vnáší mix různých materiálů a vzorů.
Strana 1 z 11