Kosmetika

neděle, 26 květen 2024
Chybí vašim vlasům lesk, jsou oslabené, lámavé, hrubé a mají roztřepené konečky? Pak máte možná poškozené vlasy. Péče o poškozené vlasy vyžaduje trpělivost a péči, ale s dodržováním správných postupů a používáním vhodných produktů můžete rychle obnovit jejich zdraví a vrátit jim lesk a sílu, které si zaslouží. Odborníci z kadeřnictví Klier vám přinášejí tipy, které poškozeným vlasům pomohou.
úterý, 16 duben 2024
Každá žena touží po krásných vlasech, a to i ve zralém věku. Stárnutí je přirozený proces, ale díky správné péči můžete udržet zdraví, mladistvý lesk a vitalitu vašich vlasů až do pozdního věku. Odborníci ze salónu Klier vám přinášejí pár tipů, jak na to.
neděle, 25 únor 2024
Nová společnost FlowBEAUTY s.r.o. uvádí na český trh francouzskou kosmetickou značku Astrali, jejíž vývoj od počátku stojí na dvou klíčových hodnotách: respektu k jedinečnosti každé ženy a ohleduplnosti k planetě. Astrali si klade za cíl provázet klientky v jejich kosmetické rutině celý život. Zaměřuje se na prevenci předčasného stárnutí pleti, harmonizaci jejího stavu i funkcí, aby si mládí a svěžest udržela co nejdéle.
neděle, 26 listopad 2023
Už jste někdy stáli před zrcadlem a přemýšleli jste, jak by bylo úžasné mít hladkou bezchybnou pokožku bez nechtěných nedokonalostí? Představte si místo, kde technologie a péče o krásu jdou ruku v ruce. Místo, kde vaše pokožka dostává to nejlepší, co současná medicína může nabídnout.
neděle, 04 prosinec 2022
Světlo svíček na člověka působí uklidňujícím dojmem, navozuje pocit klidu, způsobuje uvolnění a připravuje tělo na relaxaci. V období brzkého stmívání nahrazuje svit plamene tolik chybějící paprsky slunce. Proto z praktických i těch „magických“ důvodů neodmyslitelně patří do našich domovů. Než si vlastní svíčku vyrobíme, je třeba znát pár základních informací, z nichž nejdůležitější jsou druhy vosku – tělo svíčky a typy knotů – hřejivé srdce svíčky.
pondělí, 17 říjen 2022
Sníte o zdravé, svěží a pevné pokožce po létě? Vyzkoušejte jedno z luxusních kosmetických ošetření ve Spa & Wellness Aquapalace Praha, které je součástí největšího aquaparku ve střední Evropě. Navrátí totiž během krátké chvíle vaší pleti i tělu potřebnou dávku hydratace a svěžesti. Nechejte se hýčkat od hlavy až k patě!
pondělí, 30 srpen 2021
Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je v plném proudu. Červený koberec se prohýbá pod českými i zahraničními známými osobnostmi, promítací sály v rámci covidových restrikcí praskají ve švech a šampaňské i ozdravné minerální prameny tečou proudem. Číslo 55 je pro letošní ročník signifikantní.
úterý, 17 srpen 2021
V Levandulovém údolí najdete BIO Levanduli Chodouňskou, která je unikátní obsahem vysoce účinných léčivých látek i tím, že roste na jedinečných vápencových mořích. Stále pro potěšení návštěvníků a také přípravu našich BIO nápojů část pole kvete!
neděle, 01 srpen 2021
E.Mi představuje dva žhavé zelené odstíny! 
neděle, 20 červen 2021
Jaká je asi depilace lepící páskou? Na to už teď zná odpověď herec Pavel Batěk, jedna z tváří charitativní organizace ALSA, která se stará o pacienty trpící amyotrofickou laterární sklerózou, zkráceně ALS. Na tiskové konferenci oznamující datum již tradičního plaveckého závodu Prague City Swim jste mohli zahlédnout Pavla Baťka přilepeného lepící páskou ke stěně.
Strana 1 z 13