Hi-tech

středa, 15 březen 2017
Nový herní notebook Lenovo Legion Y720 vás díky své nekompromisní výbavě okamžitě vtáhne do hry. Pomůže mu v tom jak špičkový procesor, samostatná grafika a rychlá operační paměť, tak snadno přizpůsobitelný zvuk a obraz výjimečné kvality.
úterý, 17 leden 2017
Stejně jako se mění trendy v modelových řadách světových značek, stejně se mění trendy i v doplňcích. Jedněmi z těch, které reflektují nejen trendy, ale také vývoj v technologiích jsou kryty a pouzdra na mobilní telefony. Jakým stylem chráníte svůj mobilní telefon Vy? Podle statistik průměrně mění uživatel styl svého krytu až pětkrát do roka, což je vysoké číslo.
čtvrtek, 13 říjen 2016
Daniela Peštová, česká supermodelka, se stala tváří řady Rowenta Beauty, přístrojů pro vlasový styling a depilaci. Nepřehlédnutelná žena s výraznýma modrýma očima a bohatými blonďatými vlasy je proslulá proměnami své image. Péči o tvář i tělo považuje za samozřejmost, která by měla být vlastní každé ženě. Sází na kvalitu všeho, co používá. A jako trojnásobná matka si váží i času, který při každodenní péči dokáže ušetřit.
sobota, 01 říjen 2016
Společnost Logitech dnes oznámila uvedení produktové řady Prodigy – rodiny herního vybavení, které bylo navrženo s cílem rozšířit možnosti vašeho hraní na počítači. Tuto novou řadu tvoří dvě myši, klávesnice a náhlavní sada a všem jsou společné stejné atributy – vysoce výkonné technologie, výjimečná úroveň komfortu a štíhlý moderní design.
pátek, 22 červenec 2016
RNDr. Martina Johnson Pokorná, Ph.D. působí na Ústavu živočišné fyziologie a genetiky Akademie věd ČR v Praze. Do projektu L'Oréal-UNESCO Pro ženy ve vědě se přihlásila již potřetí a tentokrát to vyšlo a stala se jednou ze dvou nejlepších českých vědkyň!
čtvrtek, 19 květen 2016
Pánské holicí strojky Panasonic ES-LV6N a ES-LV9N s pěti břity pro suché i mokré holení poskytují svým uživatelům to nejlepší pro dokonale hladké oholení. Jejich hlavní devizou je působivá kombinace vysokého výkonu, preciznosti a elegantního designu.
pondělí, 07 březen 2016
Kapesní tablety Panasonic Toughpad FZ-F1 a FZ-N1 disponují unikátně zešikmenou čtečkou čárových kódů umístěnou vzadu, která chrání před opakovanou zátěží a zvyšuje produktivitu uživatelů.
úterý, 01 březen 2016
Olympus přestavuje na evropském trhu svůj první monokulár, spojující v mimořádně kompaktní podobě unikátní stylový design s vyspělou funkčností. Olympus Monocular i vyzařuje sofistikovanost, současně však přináší mimořádný výkon.
pátek, 04 březen 2016
Pokaždé, když Olympus oznamuje novou limitovanou edici OM-D, fanoušci designu už vědí, že je čeká nevšední vizuální potěšení.Limitovaná edice OM-D E-M10 Mark II nabízí všechny technologické vychytávky oceněného OM-D E-M10 Mark II, ale od svých jmenovců se odlišuje novým, pozoruhodným designem. Unikátní hnědá Fox Brown a samotná textura dělají z tohoto fotoaparátu sběratelský kousek.
úterý, 06 říjen 2015
Na celosvětovém trhu je kolem 1000 značek chytrých telefonů, přesto však v Evropě chyběla jedna z deseti nejlepších. K nám do Čech proto přichází nová značka Coolpad. Má co nabídnout, ve světě je na sedmé příčce v podílu vyrobených chytrých telefonů a na čínském trhu drží čtvrtou příčku. Coolpad rovnou představuje dva nové cool telefony, které disponují skvělými funkcemi a prémiovým designem za velmi sympatickou cenu.
Strana 1 z 3

image001