Soutěže

středa, 29 listopad 2023
Období obdarovávání je tady! I letos má Starbucks na seznamu dárků pro každého něco. Originální vánoční motivy zdobí novou limitovanou nabídku hrnků, termosek, lahví, cold cupů a opakovaně použitelných kelímků, abyste si své oblíbené vánoční nápoje mohli vychutnat s ohledem na životní prostředí.
neděle, 03 září 2023
Budou potřebovat spoustu energie a pořádnou svačinku? Zkuste třeba české tyčinky Fit Fruit s jemnou ovocnou náplní, skrývající se mezi dvěma lehoučkými oplatkami. Tyčinky jsou vyrobené z pečlivě vybraných ingrediencí přírodního původu a obsahují cenné vitamíny, minerály a stopové prvky. Navíc mají vysoký obsah vlákniny – složky, která je nezbytná pro dobré trávení i fungování celého organismu.
úterý, 13 červen 2023
Díky 14 nástavcům a technologii DualCut, která zajišťuje maximální přesnost, zvládne tenhle prémiový zastřihovač upravit vlasy, vousy i chlupy po celém těle. Žádný jiný nástroj už není potřeba, navíc se dvojité ocelové břity o sebe navzájem třou a zůstávají tak perfektně nabroušené i po letech používání.
pondělí, 12 červen 2023
Již třetí červnová neděle tradičně patří otcům. Jestli o sebe ten váš rád pečuje, nerad navštěvuje barber shop nebo kadeřnictví nebo má citlivou pokožku a potřebuje tu nejjemnější péči na míru, z následujících tipů určitě vyberete ten správný dárek.
úterý, 02 květen 2023
Příjemné počasí je pro děti ideálním obdobím pro nezapomenutelné zážitky a dobrodružné výpravy. Biogena DinoTea ve spolupráci s DinoParkem připravily pro malé dobrodruhy překvapení, které se skrývá v každé kolekci ovocných čajů DinoTea. Dětská vstupenka do DinoParků zdarma v hodnotě 170 korun zavede holky a kluky přímo do tajuplného světa dinosaurů.
neděle, 02 duben 2023
Také na vás zima jako každý rok zanechala svou daň? Cítíte se unavení, bez formy, máte dvě tři kila navíc, která sice nejsou žádná hrůza, ale štvou vás? Právě teď je ten správný čas dát vale zimnímu lenošení a vydat se na cestu za lepším životním stylem. Za pár týdnů tak přivítá jaro vaše lepší já. Na vaší cestě vás podpoří cereální tyčinky Fit od společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina.
úterý, 27 prosinec 2022
Získejte přístup k praktické elektronické knize Psí Bible s 27 druhy chování a 110 fázemi učení, jak vychovat svého psa. Autorem je František Jaroš, absolvent ATA Animal Training Academy a zakladatel Klubu moderního psa.  Kniha nabízí vše o moderním tréninku, teorii z pohledu psa a plán učení, jak přesně na to. Nechybí názorný komiks, jak vytvořit navzájem společnou řeč. Budete mít program na procházky a vyřešíte problematické chování, přivolání či chůzi na vodítku s vašim psem. Veškeré informace naleznete také na www.psibible.cz.    Soutěž pro 5 z vás o PSÍ BIBLI – výchova štěněte i výcvik psa v hodnotě 990 Kč  Soutěžní otázka: Kolik kapitol má Psí Bible? A) 7 B)12 C) 20   Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 10.1. 2023 s uvedením vaší odpovědi, jména a příjmení, emailové adresy a telefonního čísla.  Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "pes"   Fotografie Zdroj: Psí Bible    
úterý, 27 prosinec 2022
Zdánlivě banální cesta mladého muže se sklony k lenosti až apatii míří do Řecka, po stopách jeho svatební cesty, aby následně vedla k chmurným úvahám a temným zvratům. Ty nad ním pozvolna získávají nadvládu a neprozáří je ani tamní slunečné dny. A snad to ani žádat nelze. Jeho žena je mrtvá a v sousedství se schyluje k tragédii. Závažná a naléhavá témata psaná s překvapivou lehkostí, díky které může čtenář v této případové studii snadno nahlédnout pod povrch složitých otázek o lidské zkušenosti. Autorův styl v mnoha ohledech připomíná tradici literárních klasiků, dá se hovořit o podobnosti s Dostojevského Zápisky z podzemí, Camusovým Cizincem, nebo i s některými novelami A.P Čechova.
pondělí, 15 srpen 2022
Nezávislé spotřebitelské ocenění Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2022 zná své vítěze. Ve spotřebiteli oblíbeném a výrobci uznávaném prestižním marketingovém programu se v letošním roce utkalo 97 firem se 162 výrobky. Z nich spotřebitelé zvolili 50 vítězů v nejrůznějších kategoriích. Kromě klasických kategorií, jako jsou pivo, káva či pleťová kosmetika, se letos v soutěži nově objevily například kategorie bezlaktózové potraviny či speciální potraviny, které odráží vzrůstající popularitu segmentu produktů pro osoby s potravinovými intolerancemi.
čtvrtek, 16 červen 2022
Ideální dárek pro muže, který rád experimentuje s tvarem a délkou svých vousů! OneBlade Pro Na tvář a tělo umí zastřihovat, tvarovat i holit vousy jakékoliv délky. Jedním tahem a bez podráždění nebo poranění pokožky, protože se jí břit během holení vůbec nedotýká.
Strana 1 z 31