čtvrtek 11. květen 2017 0:00

Caffè latte klasické, anebo pokaždé jiné? Ve Starbucks žádný problém!

Caffé latte patří v České republice k zdaleka nejoblíbenějším kávovým nápojům - a ve Starbucks si jej můžete nechat připravit doslova na desítky způsobů. Vaše caffè latte připravujeme standardně z tmavě pražené intenzivní směsi "Espresso Roast", ale v zásobnících na vás čeká i sezónní origin espresso.
Většinou to bývá jednodruhová káva z konkrétních pěstitelských zemí, která v sobě skrývá specifičtější chuťové tóny: například kakaová "Guatemala" nebo ovocnější "Kenya".  
 
Mléko používáme polotučné, ale není problém přizpůsobit nápoj vašim potřebám a chuťovým preferencím: v nabídce máme také mléko nízkotučné, plnotučné, bezlaktózové, sojové nebo kokosové.  
 
A co takhle osladit si život některou z našich příchutí? Mezi našimi pravidelnými zákazníky jsou stálicemi vanilka, karamel a lískové oříšky, ale vyzkoušet můžete i něco zvláštnějšího: irský krém, maliny, mandle nebo mátu. 
 
Pak už stačí se jen pohodlně posadit a upíjet z hrnečku tak opatrně, aby na povrchu bylo stále vidět latteartové srdce či rozeta vytvořená právě pro vás vaším baristou.