pondělí 1. červen 2020 0:00

Mattoni Esence – ovocná chuť bez cukru

Osvěžující nesladká chuť s esencí ovoce. To je nová ochucená minerální voda Mattoni Esence. Spojuje prospěšné minerály přírodní Mattoni s čistou chutí přírodních ovocných esencí. K dostání je ve třech oblíbených variantách – citron, pomeranč a malina.

Mattoni Esence doplňuje řadu ochucených minerálních vod o varianty bez cukru a sladidel. Je ideální k doplnění pitného režimu a může si ji bez výčitek dopřát každý. „Mattoni podporuje zdravý životní styl s kvalitním pitným režimem. Vytvořili jsme skvělý produkt propojující minerální vodu s oblíbenými ovocnými příchutěmi, a to bez jakéhokoli cukru a sladidel. Mattoni Esence přináší osvěžení s esencí ovoce, které vyniká čistou a nesladkou chutí,“ uvádí Jan Kolafa, manažer značky Mattoni.

 

Díky vyváženému poměru minerálů a neslazené ovocné příchuti zajistí Mattoni Esence celodenní hydrataci organismu. Unikátní složení přírodní minerální vody Mattoni skvěle podporuje ovocné esence a perlivost dává vyniknout jejich přirozené chuti. Je ideální pro lidi, kteří dávají přednost nesladkému osvěžení i pro všechny vyhýbající se konzumaci cukru.

 

Mattoni Esence je k dostání v perlivé variantě v příchutích citron, pomeranč a malina v lahvích o objemu 1,5 l.

MOC 16,90 Kč/1,5l

 

O minerální vodě Mattoni

Mattoni je ikonická značka neodmyslitelně spojená s motivem orla již od roku 1873. Přírodní středně mineralizovaná minerální voda s vyváženým poměrem draslíku, hořčíku a vápníku, které jsou nezbytné pro lidské zdraví. Rodí se v hloubce 125 až 230 metrů v panenské přírodě u Karlových Varů. Jedinečná poloha na rozhraní Krušných a Doupovských hor jí dává její nezaměnitelnou chuť. K dostání je v přírodní neperlivé, jemně perlivé i perlivé variantě a nabízí širokou nabídku ochucených variant. Více na www.mattoni.cz

 

O Mattoni 1873

Značka Mattoni je součástí Mattoni 1873, největšího distributora nealkoholických nápojů ve střední Evropě, s kořeny sahajícími do roku 1873 a ke karlovarskému rodákovi Heinrichu Mattonimu. Současnou podobu získala skupina v 90. letech díky výrazným investicím italské rodiny Pasquale. Produkty vyváží do téměř 20 zemí světa, vlastní zahraniční značky minerálních vod v Rakousku, Maďarsku a Srbsku. V ČR,

Slovensku, Maďarsku a Bulharsku je výhradním výrobcem a distributorem nealkoholických nápojů a pochutin značek firmy PepsiCo.