sobota 1. říjen 2016 0:00

Logitech G představuje novou řadu Prodigy

Společnost Logitech dnes oznámila uvedení produktové řady Prodigy – rodiny herního vybavení, které bylo navrženo s cílem rozšířit možnosti vašeho hraní na počítači. Tuto novou řadu tvoří dvě myši, klávesnice a náhlavní sada a všem jsou společné stejné atributy – vysoce výkonné technologie, výjimečná úroveň komfortu a štíhlý moderní design.

 

„Milujeme tvořit produkty pro skalní hráče a nikdy se tohoto úsilí nevzdáme," řekl Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel Logitech G. „Jak nastala exploze počítačového hraní napříč věkovými i dovednostními kategoriemi, bylo nám jasné, že potřebujeme něco více. Naše nová řada Logitech G Prodigy zpřístupňuje všem hráčům naše nejlepší technologie. Toto hráčské vybavení je vytvořeno exkluzivně pro každého."

 

Novou řadu Logitech G Prodigy tvoří herní myš Logitech® G403 Prodigy™ Gaming Mouse, bezdrátová herní myš Logitech® G403 Prodigy™ Wireless Gaming Mouse, herní klávesniceLogitech® G213 Prodigy™ RGB Gaming Keyboard a náhlavní sada Logitech® G231 Prodigy Headset.

 

Soutěž s Logitechem

m170-reliable-wireless-connectivity

 

Vyhrajte bezdrátovou myš M171. Stačí jen správně odpovědět na naši soutěžní otázku:

 

Co tvoří novou řadu Logitech G Prodigy?

 

Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 29. 10. 2016 s uvedením vaší odpovědi, jména a příjmení, emailové adresy a telefonního čísla.

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "Logitech".

 

Více info najdete na: