pondělí 24. listopad 2014 0:00

Tip: Selfie mašina HTC Desire EYE vtrhla do České republiky

První skutečný selfie telefon HTC Desire EYE se po měsíci od celosvětového uvedení dostává také na český trh. Nejvýkonnější přírůstek do produktové rodiny Desire nabízí Full HD displej o úhlopříčce 5,2" a všechny oceňované vlastnosti letošního vlajkového modelu One (M8). Své příznivce si získává především dvojicí kvalitních fotoaparátů a sadou speciálních funkcí, které přijdou vhod všem mobilním fotografům.

K dostání bude od dnešního dne exkluzivně u Alza.cz.

 

Řada Desire, spadající do střední třídy, dostala nový model, který může konkurovat nejlepším telefonům na trhu. Výkon čtyřjádrového procesoru Snapdragon 801 a rychlá 4G konektivita zajišťují pohodlné přehrávání multimédií i na cestách a díky technologiím jako Motion Launch či HTC BoomSound se nový Desire EYE řadí mezi nejpraktičtější zařízení.

 

Výsadou nového modelu jsou dva kvalitní 13megapixelové fotoaparáty s BSI senzory. Pořízené fotky lze okamžitě a snadno ořezávat a jinak upravovat prostřednictvím vestavěných funkcí. Punc exkluzivity telefonu dodává softwarová sada EYE Experience, která využívá unikátních vlastností dvojice kamer i v aplikacích jako Skype.

 

Dostupnost

Nový HTC Desire EYE se v České republice objeví v modrém a bílo-červeném provedení. Měsíční prodejní exkluzivitu získal obchod Alza.cz, poté se telefon objeví i u dalších prodejců. Novinka bude k dostání za cenu 13 999,- Kč.