neděle 30. červenec 2017 0:00

Jarek Šimek chystá nový videoklip

Můj styl je fit“ je název nového videoklipu zpěváka Jarka Šimka, do kterého si přizval, sportovce ale i známé osobnosti. Nechyběla mezi nimi ani například zpěvačka Marcela Holanová, Antonín Duchoslav, organizátor charitativních akcí David Novotný či finalista muže roku Jan Caha.


Videoklip si všichni skvěle užili a nebáli si ze sebe udělat srandu. Před kamerou předváděli netradiční kousky, ve kterých je jen tak hned neuvidíte.

 

Marcelu Holanovou na trampolíně, Antonína Duchoslava jako vzpěrače a mnoho dalších osobností v neuvěřitelných situacích. Leona Šenková opět potvrdila svou rokerskou krev a nebála se ukázat své výrazné tělesné křivky a nepřehlédnutelné vnady, které se ji tlačili ze sexy korzetu a v písni zpívá „můj styl je big“ Známý organizátor soutěže „Muž roku“ David Novotný zahodil na chvíli seriózní oblek a doslova se narval do růžového dresu, ve kterém pumpoval svaly s kilovými činkami.


Jarek Šimek tak písní přirozeně navázal na svou fyzickou proměnu a rozhodně se nemusel stydět za svou atletickou postavu ani mezi profesionálními fitnesáky a sportovci. I on měl co ukázat a všichni to na place pěkně rozjeli, až to chvílemi připomínalo natáčení spíše nějakého lechtivého erotického filmu. Videoklip na píseň „Můj styl je fit“ je o tom, že každý v jakémkoliv věku jakékoliv a postavy, může žít zdravým životním stylem a že cvičení není jen pro kulturisty, ale pro kohokoliv kdo se chce cítit dobře a může u něj být i zábava.


Jarka čeká ještě jeden natáčecí den s dalšími známými osobnosti.

Foto: Olga Hrušková a Veronika Pietrowska

 

MPI web banner 468x60 3