úterý 30. květen 2017 0:00

Hudba a nejlepší koktejly z celého světa, to je červnový Mattoni Koktejl Festival na Staroměstském náměstí

Staroměstské náměstí se 16. - 17. června přemění v dějiště světové soutěže v míchání nealkoholických koktejlů Mattoni Grand Drink 2017. Letošního ročníku MGD se zúčastní barmani z 20 zemí světa a barvy Česka bude hájit a o titul nejlepšího světového barmana bojovat Jan Lukas s koktejlem ECO-TTONI.

Velká dvoudenní barmanská a hudební show, která pro tento rok chystá řadu atraktivních novinek, bude pro veřejnost jako tradičně zdarma.

 

Semifinálové klání proběhne v pátek 16. 6. od 11:30-15:30 ve stanu na Staroměstském náměstí a moderovat jej bude Petr Nárožný ml. Diváci mohou sledovat míchání drinků přímo uvnitř a přiučit se barmanské fígle.

 

V sobotu se pět finalistů utká ve velkém finále, které proběhne v rámci Mattoni Koktejl Festivalu - unikátní hudebně koktejlové show začínající v 19.00, kterou bude moderovat Leoš Mareš. Součástí programu v centru Prahy bude i koncert „Daruj krev“ pod záštitou Českého rozhlasu, na kterém vystoupí Lenny a Debbi.

 

V rámci koktejlové show se můžete těšit na Davida Kollera, Slzu či Ewu Farnou. Finále barmanské show odstartuje ve 20.15 a na jeho konci budeme znát nového mistra světa v míchání nealkoholických koktejlů roku 2017. Celý program a show, která chystá nová překvapení a aktivity pro celebrity bude odvysílána v přímém přenosu na TV Prima.

 

Všechny akce jsou přístupné veřejnosti zcela zdarma.

 

Pro více informací sledujte www.koktejlfestival.cz.