čtvrtek 7. září 2023 0:00

ČEZ Family Run Aquapalace 2023

Máte rádi pohyb a zábavu? Přijďte s celou rodinou strávit sportovní den na 4. ročník rodinného běhu a vyběhněte si volnou vstupenku do Aquapalace Praha! Generálním partnerem akce je SKUPINA ČEZ.

Přijďte v sobotu 9. 9. 2023 v čase mezi 10 a 12hodinou do Centrálního parku u metra Opatov. Vyběhnout můžete kdykoliv v průběhu těchto dvou hodin. Cíl je u sportovně-relaxačního komplexu Aquapalace Praha. Startovné je zdarma, a navíc každý kdo dokončí závod, obdrží celodenní vstupenku do Vodního světa Aquapalace Praha s platností do 1. 10.2023.

 

ČEZ Family Run Aquapalace 2023 je rekreační běh opravdu pro všechny – jak rodiny s dětmi, rekreační i závodní běžce, ale i sportovní kolektivy. Na startu se můžete setkat mimo jiné i s Matějem Krskem, reprezentantem v běhu na 400 m a čtyřnásobným mistrem ČR, s juniorskou plavkyní Terezu Böhmovou, která přeplavala La Manche nebo Kristýnou Hoidarovou Kolocovou, mistryní Evropy a českou reprezentantkou v plážovém volejbalu. Účast na akci přislíbila také herečka a moderátorka Gabriela Partyšová.

Po skončení samotného běhu bude pro velké i malé účastníky připraveno hudební vystoupení a další zábavné vyžití.

 

Informace v bodech:

· startovné zdarma · On-line registrace přes formulář ZDE

· start 10:0– 12:00 hod. kdykoliv – Centrální park metro Opatov

· cíl závodu do 15:00 hod. – sportovně-relaxační komplex Aquapalace Praha

· délka tratě 6,9 km

· trasa je vhodná pro malé i velké, naopak trasa není vhodná pro kočárky

· doporučujeme pohodlné sportovní oblečení Více informací, registrační formulář a detailní trasu běhu naleznete také ZDE