úterý 5. prosinec 2017 0:00

Tip na vánoční dárek pro muže

Každý rok před Vánoci přichází na řadu stejná obligátní otázka. Co pořídit mužům pod vánoční stromeček, aby je dárek potěšil a měli z něj nefalšovanou radost? My vám letos poradíme skvělý tip, který ocení každý milovník kvalitní whisky. Dopřejte svému muži, tátovi, kamarádovi nebo oblíbenému kolegovi požitek v podobě speciálního vánočního balení Ballantine’s Finest.

Whisky je nápoj, který muži milují. Je to gentlemanské pití a každý muž by si ho měl vychutnat přesně tak jak mu to chutná nejvíce, ať už s ledem či zázvorem nebo jen tak po náročném dni čistou v pohodě domova.

 

Proto svým oblíbeným mužům dopřejte kvalitní zážitek ve formě speciálního vánočního balení Ballantine’s Finest - whisky, která Evropanům chutná ze všech nejvíce a je nejprodávanější skotskou blended whisky na evropském trhu. To potvrzuje i její nejvyšší hodnocení v kategorii skotská blended whisky ve Whisky Bible od Jim Murray.

Doporučená cena vánočního balení je 429 Kč

 

O Ballantine’s

V roce 1827 založil osmnáctiletý George Ballantine v Edinburghu malý obchod s potravinami a vínem. Právě od tohoto roku se datuje výroba první láhve whisky Ballantine´s. V každé lahvi je snoubeno čtyřicet různých vyzrálých whisky ze všech koutů Skotské vysočiny. V roce 1937 obdržela Ballantine´s grant heraldického erbu, který je vyobrazen na každé etiketě whisky Ballantine´s. Nejrozšířenější značkou produkce je Ballantine´s Finest. Ta patří mezi nejprodávanější whisky v celé Evropě. Ballantine´s je dnes součástí skupiny Pernod Ricard, jednoho z největších výrobců lihovin a vína na světě.