pondělí 9. březen 2015 0:00

Lucie HADAŠOVÁ, Markéta HRUBEŠOVÁ a Míša MAUREROVÁ představily novinky značek Ariel a Lenor

Hvězdné trio ukázalo, že péče o oblečení je součástí i života celebrit. Populární herečka a vášnivá kuchařka Markéta Hrubešová, herečka Michaela Maurerová a modelka a Miss 2007 Lucie Hadašová se sešly na představení nového tekutého prášku Ariel a super koncentrované aviváže Lenor.

Všechny celebrity uvítaly inovace těchto produktů, které splňují i ta nejnáročnější očekávání, jak z jejich profesního pohledu, tak i z pohledu vytížených a pečlivých maminek.

 

Shodly se, že nemohou a nechtějí nechávat péči o své oblíbené a často značkové oblečení na čistírnách, a proto oceňují nové technologie, které jim usnadňují péči o tyto kousky přímo doma.

 

„Moje oblíbené koktejlky, které nosím na společenských akcích i při soukromých oslavách a příležitostech, si zkrátka potřebuji vyprat doma, aniž by se zničily," uvedla Lucie Hadašová.


Všechny tři dámy přiznaly, že i pro ně platí výsledky průzkumu společnosti Procter & Gamble, podle kterého ženy nosí 80 % času pouze pětinu oblečení ve svých šatnících. Těžce nesou, když právě toto oblíbené oblečení častým praním mění svůj vzhled a tvar.

 

Tekutý prášek Ariel v sobě kombinuje hloubkové čisticí účinky klasického sypkého prášku spolu s jemnou péčí tekutého přípravku, který chrání vlákna tkanin. Navíc nově přináší speciální aplikační uzávěr na ošetření odolných skvrn ještě před praním. „Skvrnám se s dětmi prostě nevyhnete, takže potřebujete spolehlivý prostředek, který vše dokonale vyčistí a přitom oblečení nezničí" uvedla Michaela Maurerová.


Markéta Hrubešová, která je známá svou láskou k vaření dodala, že kromě vyčištění skvrn chce také, aby vyprané prádlo dlouho a hezky vonělo. Proto ji zaujal nový super koncentrovaný Lenor s technologií Freshlock, která zaručuje při nošení až 12hodinovou svěžest a vůni právě vypraného prádla.

 

Nový tekutý prášek Ariel spojuje hloubkové čisticí účinky s péčí o krásu dnešních tkanin. Je určen pro spotřebitele, kteří nechtějí dělat kompromisy mezi odstraněním odolných skvrn a ochranou vláken. Jeho složení si poradí s péčí o nejrůznější materiál a už při prvním praní skvěle odstraní skvrny a ochrání a vylepší senzorické vlastnosti vašeho oblíbeného oblečení (vzhled, pocit při nošení a vůni). Ariel nyní navíc nabízí speciální aplikační uzávěr na ošetření skvrn ještě před praním, takže jeho účinky působí hluboko ve skvrně, a zároveň je šetrný k vláknům tkaniny.

 

Nový super koncentrovaný Lenor s technologií FRESHLOCK™


Technologie FRESHLOCK™ vychází z původní technologie vonných kapslí, které mají nyní zesílenou svrchní vrstvu, takže každá kapsle dokáže v porovnání s předchozím Lenorem uvolnit více silnějšího parfému postupně a zachovat pocit ranní svěžesti oblečení po celý den. Kapsle s vůní se na oděvu uchytí v poslední fázi pracího cyklu a následně se při tření (například při oblékání nebo doteku) narušují a postupně uvolňují parfém. Oblečení je proto až dvanáct hodin svěží a při nošení krásně voní.

MPI web banner 468x60 3