pondělí 30. březen 2015 0:00

Vodafone pro rodiny: 3 neomezené tarify v ceně

Vodafone přináší od 1. dubna 2015 na český trh novinku v podobě neomezených Red+ tarifů pro rodiny. Zákazník zaplatí za jeden neomezený tarif a získává k němu v této ceně 3 další neomezené tarify. Základní Red+ tarif obsahuje neomezené volání a SMS do všech sítí a sdílí 2 GB mobilních dat.

„Děti ani rodiče by neměli počítat minuty, když spolu mluví," říká Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky Vodafonu, a dodává: „Proto jsme hledali způsob, jak zajistit plnohodnotný neomezený tarif všem členům domácnosti."

 

Malí a střední podnikatelé se mohou těšit na speciální variantu sdíleného tarifu Business Red+. I ten nabízí k jednomu neomezenému tarifu 3 neomezené tarify zdarma. Firemní zákazníci získají navíc vyšší sdílený datový objem 3 GB a pro práci v zahraničí celkem 12 dnů neomezeného volání, SMS a dohromady 1,2 GB mobilních dat. Neomezené tarify Business Red+ pro zaměstnance nemají žádná věková omezení, zatímco třetí a čtvrtou SIM pro základní Red+ tarif může používat osoba mladší 18 let nebo starší než 60 let.

 

Sdílená data jsou pro rodinu i menší podnikatele ideálním úsporným řešením. Správce účtu může kdykoliv upravit rozdělení dat mezi jednotlivé členy a má tak jistotu, že využije skutečně všechna data, která v rámci tarifu Red+ každý měsíc dostane. Sdílená data může každý správce dle potřeby dokupovat až do celkové výše 8 GB.

 

NEFIREMNÍ ZÁKAZNÍK FIREMNÍ ZÁKAZNÍK

 

Neomezené volání a SMS pro čtyři

čísla Neomezené volání a SMS pro čtyři čísla

1 499 Kč 1 999 Kč

 

Sdílená data 2 GB Sdílená data 3 GB + 3krát Vodafone Roaming na den na každé SIM (celkem 12krát), ve vybraných zemích Evropy

Dvojnásobná rychlost s novou službou Připojení bez kabelu+

 

Vodafone rychle postupuje také s výstavbou 4G LTE sítě ve velkých městech. S rostoucí rychlostí i kapacitou sítě přináší Vodafone také rychlejší připojení domácností i chalup pod názvem Připojení bez kabelu+. Vylepšený tarif nabízí přenosovou rychlost až 8/4 Mbps.

„Dvojnásobná rychlost Připojení bez kabelu+ pokoří v regionech většinu místních ADSL přípojek," uvádí manažer datových služeb Martin Mikula odkazem na nedávno zveřejněné statistiky serveru Novinky.cz. Uživatelé Připojení bez kabelu+ si navíc mohou vzít modem na chalupu nebo do kanceláře a připojit tam až 36 zařízení do bezdrátové sítě Wi-Fi. 

 

PŘIPOJENÍ BEZ KABELU PŘIPOJENÍ BEZ KABELU+

 

4/2 Mbps  8/4 Mbps 

349 Kč pro stávající zákazníky

399 Kč pro nové zákazníky 449 Kč pro nové i stávající zákazníky

Služba Vodafone Turbo Internet je dostupná již pro více než 96 % české populace, z hlediska území to představuje pokrytí více než 84 %. Samotné LTE sítě Vodafonu pokrývají 53 % populace a 73 % území České republiky.