středa 27. leden 2016 0:00

Chystáte svatbu? Nenechte si ujít tradiční únorový Svatební veletrh v hotelu Diplomat

Plánujete vy nebo někdo z vašich blízkých svatbu? Přijďte pro inspiraci a užitečné rady na tradiční Svatební veletrh, kde naleznete veškerý sortiment, který je potřebný pro váš nezapomenutelný den. Akci bude již pošestnácté hostit Diplomat Hotel Prague v Dejvicích, a to v pátek 5. a sobotu 6. února 2016.

Díky velkému počtu vystavovatelů na jednom místě ušetříte mnoho času, nervů a v rámci exkluzivních nabídek od partnerských firem uspoříte i v rozpočtu.

 

Svatbu a její plánování je nutné si především užít. Letošní 16. ročník Svatebního veletrhu v Diplomat Hotelu Prague bude probíhat v jiném duchu, než tomu bylo v minulých letech. Hlavní novinkou jsou workshopy na zajímavá témata z oblasti předsvatební přípravy i samotného "Dnu D". Můžete se také těšit na zajímavé hosty z oboru, kteří Vám předají mnoho užitečných rad. Více než stovka vystavovatelů svatebních potřeb a doplňků nabídne vše pro vás velký den pod jednou střechou.

 

Jako obvykle bude připraven bohatý doprovodný program. V letošním roce je asi největším lákadlem kuchařská show Pierra Léotarda, francouzského kuchaře s Michelinskou hvězdou, jenž se inspiroval v kuchyních Francie, Tahiti či Hong Kongu. Svoje chuťové buňky budete také moci potěšit méně obvyklými delikatesami, jako jsou ústřice.

 

Tradičně se můžete těšit na módní přehlídky, ukázky líčení, chybět nebude ani tradiční Souboj nevěst. Programem bude provázet moderátorka Markéta Mayerová. Dále vystoupí zpěvačka a herečka Michaela Doubravová, známá ze seriálu Ulice, kapela Project Sax, netradičně spojující hru na saxofon s moderní hudbou, a přijde i kouzelník.

 

Otevírací doba veletrhu:

 

Pátek, 5. února 2016: 14:00 - 20:00
Sobota, 6. února 2016: 10:00 - 20:00

 

Vstupné:
50 CZK/osoba/den (vstupenky je možné zakoupit u vstupu do hotelu)

 

Chcete získat vstupenku na 16. ročník Svatebního veletrhu?

 

Pak nám napište: V jakém pražském hotelu se bude veletrh konat?

 

Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 2. 2. 2016 s uvedením vaší odpovědi, jména a příjmení, emailové adresy a telefonního čísla.

 

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "svatba":