středa 5. prosinec 2018 0:00

Hřejivé kombinace chutí

Nic nedokáže navodit adventní atmosféru tak spolehlivě jako vůně. Ty nejintenzivnější na vás čekají ve Starbucks – v šálku jedinečné kávy Christmas Blend, zkombinované s lahodnými dezerty.

Znáte něco konejšivějšího, než pozorovat tančící sněhové vločky z pohodlí vyhřáté kavárny? Dopřejte si v předvánočním shonu chvilku pohody a vychutnejte si ji naplno se sváteční kávou Christmas Blend, která zahřeje na těle i na duši.

 

Speciální vánoční směs káv vás nadchne výraznou chutí s tóny koření a cedrového dřeva, vyváženou bohatou a jemnou sladkostí, to vše díky podílu letitých zrnek kávy Sumatra. Její hřejivý potenciál se nejlépe rozvine při správné přípravě a může mít rozmanitou podobu. Vyzkoušejte ji v alternativních metodách přípravy: chemex, syphon nebo frenchpress a nezapomeňte ani na kombinaci se správným jídlem.

 

Několik tipů na vřelé kombinace vynikající vánoční kávy s jídlem připravil coffee master a výherce Barista Championship pro Českou republiku Luboš Mičuda.

 

Syphon Christmas Blend a dort Red Velvet

Červený čokoládový dort s náplní ze smetanového sýru a zdobený smetanovou polevou s kousky bílé čokolády představuje jemně svěží protipól ke slavnostnímu charakteru kávy Christmas Blend.

 

Chemex Christmas Blend a čokoládovo-třešňový muffin

Sladkost čokolády okořeněná pikantním dotekem třešní, to je muffin s třešňovou náplní, pokrytý džemem, tvarohovou polevou a čokoládovými kousky. V kombinaci s vánoční směsí káv vás zalije teplem, i kdyby venku zuřila sněhová vánice.

 

French Press Reserve Christmas Blend a mrkvový dort

Reserve Christmas blend v sobě snoubí výjimečnost dvou druhů vzácných káv: ručně tříděných letitých zrnek kávy Sumatra a kávy Hacienda Alsacia, pěstované na naší vlastní farmě v Kostarice. Jejich spojení vám přinese neopakovatelnou chuť oslavující krásu vánočních svátků. Vyzkoušejte, jak chutná v kombinaci s vláčným mrkvovým dortem, který omámí vaše chuťové pohárky směsí voňavého koření, a objevíte kouzlo Vánoc zhmotněné v jediném šálku a jediném talířku.

 

Pokud nemáte čas posedět v kavárně, svou vybranou kávu si samozřejmě můžete odnést s sebou. Budete-li chtít ušetřit a udělat něco dobrého pro životní prostředí, využijte akce “přines si svůj vlastní tumbler”, platné ve všech kavárnách Starbucks v České republice. Na každý nápoj připravený do vlastního termošálku dostanete slevu 10 Kč.

 

Soutěž: Chcete vyhrát vouchery do kaváren Starbucks?

 

Odpovězte na naši soutěžní otázku:

 

Kolik je v Praze kaváren Starbucks?

Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 16. 12. 2018 s uvedením vaší odpovědi, jména a příjmení, emailové adresy a telefonního čísla. 

 

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "Starbucks".

 

".